Materiálové zameranie: ako si vybrať papier na obchod s kreatívnym materiálom?

Materiálové zameranie: ako si vybrať papier na obchod s kreatívnym materiálom?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Podľa definície je patchwork šijacie cvičenie, ktoré spočíva v zostavení niekoľkých kusov tkanín v rôznych farbách, tvaroch a veľkostiach, aby sa vytvoril daný vzor. Rôzne predmety, prikrývky, ozdobné textílie ... patchwork ocenia predovšetkým milovníci kreatívnych koníčkov. Deriváciou sa patchwork dnes snaží zostaviť kúsky papiera tak, aby dosahoval blízko noviniek: 739845 látka, ktorá sa však hrá s textúrami a materiálmi. Na výrobu týchto farebných diel je možné použiť rôzne papiere. Pozrime sa, ako si vybrať papier.

Vyberte papier na scrapbooking

Všeobecne sa používa na zdobenie albumov albumov papier toho istého mena môže slúžiť vašim úspechom patchwork. Balené vo forme listov s nekonečnými farbami, viacnásobnými odrazmi a rôznymi formátmi a vzormi papier , okrem toho, že sa dá ľahko rezať, skladať alebo dokonca perforovať, nie je drahé kúpiť. Nájdete ju od 0,53 eur za hárok vo všetkých hobby obchodoch a na internete. papier scrapbooking je k dispozícii v rôznych hrúbkach podľa výberu.

Vyberte tapetu

Za vaše diela patchwork, môžete tiež použiť papier maľované prístupné od 12 EUR v obchode v obchode. Pre zaistený efekt musíte hrať na tóny a zostaviť dve farby a dve úplne odlišné vzory. V praxi si kúpte niekoľko roliek tapiet, orežte ich obdĺžniky a umiestnite ich striedavo na ilúziu patchwork. Na tento účel použite špeciálne lepidlo papier maľované. Tip: Na rovnaké cvičenie používajte útržky tapiet.

Vyberte baliaci papier

Nakoniec, pre vaše patchworks, nezabudnite sa zotaviť papiere denného balenia (škatuľka na obilniny, škatule všetkého druhu atď.). Potom si môžete dovoliť najbláznivejšie výtvory bez zaplatenia desetníka. Strih, vrstva, pasta!