Krátko

Klubová stolička vo všetkých jej formách

Klubová stolička vo všetkých jej formách

Klubová stolička zariadila britské súkromné ​​salóniky začiatkom 20. storočia, kde dostala svoje meno. Vďaka zaobleným tvarom a veľkorysým rozmerom neopustil naše obývačky od svojho vzniku v roku 1920. Pôvodne vyrobený z kože je teraz vystavený v rôznych materiáloch a vie, ako prispôsobiť svoje formy časom.

Klub v duchu času

Veľmi oceňovaný pre svoje pohodlie, navyše predtým, ako bol nazývaný klubová stolička, bol nazývaný pohodlnou stoličkou! Klubová stolička bola súčasťou nábytku populárnych kruhov vyhradených pre mužov, ktorí sa stretli na chate. S lakťovými opierkami v tvare škrupín a zakriveným chrbtom je možné nájsť jeho symbolické formy, ktoré uspeli v klube Fauteuil Club 515. Ponúka sa široký výber. Od kreslených klubových kresiel, pohoviek a klubových ležadiel sú k dispozícii všetky variácie. Pozor lenivo upustite od rizika, že sa nebudete chcieť pohybovať!

Kreslá, ktoré sa prispôsobia trendu

Naše interiéry sa vyvinuli, rovnako ako klubová stolička. Doprajte si teda starému koženému klubu s vynikajúcim Union Jackom na chrbte. Rovnako tak trendom je miešanie štýlov, takže je celkom možné staviť na klub v hale priemyselného štýlu. V Maisons du Monde predstaví okúzľujúce červené Oxfordské kreslo koncept komfortu špecifický pre jeho formy a zároveň sa integruje do vášho priemyselného dekoru. A všetky izby v dome sú pre neho otvorené. V spálni stavte na klub s menšími rozmermi, ako je napríklad kreslo Turner z interiérových produktov Bruit alebo na chodbe, ktoré zafarbite zeleným klubovým kreslom z domu 24.

A dokonca aj pre deti!

Detská izba ponúka tiež potešenie z usporiadania malého klubu. Tentoraz umiestnite dôvody. V klube Fauteuil 515 je ozdobený čipkami všetkých farieb alebo červenými a bielymi bodkami. Vo verzii s viac bling bling bude strieborné kreslo vyniknúť a pridať detskú izbu do fantázie. Dizajnové nápady, fotografie a rady okolo pohovky: Ako si vybrať pohovku, chyby, ktorým sa treba vyhnúť, výber vankúšov a ako udržať pohovku v látke alebo koži.