Komentáre

5 základných doplnkov pre planchu

5 základných doplnkov pre planchu

Či už je elektrický alebo plynový, plancha vám umožňuje pripraviť si dobré jedlo so zachovanými príchuťami. Už dávno zabudnuté sa vracia na prednú časť pódia a ponúka vám zdravú a príjemnú kuchyňu, ako sa nám páči s príchodom krásnych dní. Mäso, ryby, zelenina a dokonca aj ovocie, všetko si môžete uvariť! Ľahko sa používa, stále je potrebné získať nejaké dôležité príslušenstvo. Postupujte podľa pokynov ...

Kôš

Prvé príslušenstvo, ktoré je absolútne nevyhnutné prijať, aby ste čo najlepšie využili vašu planchu: vozík! Uľahčuje vám to život, pretože vám umožňuje ľahkú prepravu, ako aj uloženie potrebného vybavenia. V dreve alebo nehrdzavejúcej oceli je nevyhnutné zvoliť kolieska, aby ste ich mohli ľahko premiestniť tam, kam chcete.

Kuchynské náradie

Aby bol čas strávený za vašou planchou potešením, je nevyhnutné priniesť správne kuchynské náradie. Ryby alebo mäsové špachtle z nehrdzavejúcej ocele, vidlička na sústruženie steakov, japonský nôž na krájanie zeleniny bude vašimi hlavnými spojencami.

Olejový rozprašovač

Veľkou výhodou postrekovača je to, že vám umožňuje rovnomerne rozdeľovať olej na tanier pred varením. Je to tiež spôsob, ako kontrolovať množstvo oleja, ktoré vložíte do misky, a udržať jej „svetlú“ stranu. Varovanie: dobrý rozprašovač oleja by mal zahmliť olej a neposielať trysky.

Čistič

Svojich priateľov ste urobili šťastnými, ale teraz je čas začať podnikať a čistiť planchu. Začnite so špachtľou špachtľou na odstránenie väčšieho množstva, potom použite pemzu s trochou vody a saponátu na umývanie riadu. Potom nájdete svoju planchu ako v prvý deň!

A zástera!

A aby ste boli najkrajší za planchou, nezabudnite si vybrať peknú zásteru. Bolo by škoda škvrnit si žiarivý letný outfit.