Informácie

Zvieracie motívy berú vankúše búrok

Zvieracie motívy berú vankúše búrok

Sága zvierat vo výzdobe sa ešte neskončí. Teraz sú tu vankúše, kde sa usadili králiky, pštrosy, psy, somáre a ťavy. Vďaka svojej zvieracej prítomnosti vytvárajú atmosféru bestiárskeho štýlu, ktorá si nevšimne ani na pohovke, ani na posteli ...

Na vankúšoch, skutočný majster!

Keď sa zvieracie výtlačky uplatňujú na dekoratívnych vankúšoch, opovažujú sa za všetky druhy (voľne žijúce alebo domáce) a všetky vesmíry (Afrika, les, farma ...). Každý má svoj vlastný štýl! Preto uprednostňujeme vzory zajacov, oviec alebo sliepok, ktoré evokujú dvor v interiéri a snažia sa presadzovať malý vidiecky štýl.
Výtlačky divokých zvierat alebo zo vzdialených krajín sú určené skôr na dekoráciu, zatiaľ čo výtlačky mačiek alebo psov, múdrejšie, sú spokojné s injekciou s originálnou originalitou.
Štýl kabinetu kuriozít je reprezentovaný, keď sú zvieratá oblečené ako ľudské bytosti. Ak sa budete snažiť zmiešať na jednom mieste niekoľko motívov zvierat, ktoré sú proti sebe, ľahko sa dá dosiahnuť striedavé vykreslenie. Pre nás efekt „zoo“ alebo „Noemova archa“!

Náš nákupný výber zvieracích vankúšov

Čo sa týka nakupovania, niektoré modely vankúšov upútali našu pozornosť. Toto je prípad veľmi explicitných vankúšov na ťavách, nosorožcoch, pštrosoch a králikoch, ktoré boli podpísané AM.PM. Značka Teo Jasmin nám poskytuje vankúše so vzormi králikov, kačíc, ošípaných a mačiek, za ktorými tesne nasledujú vzory podpísané Let Lucie Faire, v ktorých sú rámy na textile, obrázky osla, hus alebo opice. Značka Fly uvádza na trh klasiku: vankúše zdobené rôznymi plemenami psov!