Lacné ozdobné predmety na oslavu lásky v rôznej miere!

Lacné ozdobné predmety na oslavu lásky v rôznej miere!

Dlhodobý pár, nedávne stretnutie, predpokladaný celibát, hádka alebo depresívne rozdelenie: sloveso lásky je skutočne združené v rôznych mierkach. Preto sa zdá byť prirodzené prispôsobiť špeciálne darčekové nápady pre všetky romantické situácie, aj keď najmenej idylické!

Na udržanie plameňa

Ak vaše stretnutie nebolo včera, mali by ste očariť vášho partnera gestom, ktoré spomína na vaše spomienky (napríklad fotorámik „vy a ja“, 39,90 EUR, podpísaná kúpeľňa Graffiti)! Môžete sa tiež rozhodnúť pre darček, ktorý má vydržať v priebehu času, rovnako ako váš pár. Sviečka Inès de la Fressange „Víkend pre milovníkov“ (45 €) alebo keramická nádoba v tvare srdca a jej zelených rastlín v Nature & Découverte (4,95 €): je len na vás…

Vyhlásiť sa

Bez vynaloženia bohatstva je niekedy dosť pekná pozornosť, aby sme mohli hovoriť za nás. Vo Fleuxu hlasujeme za hrnčeky pre princa „očarujúce“ alebo „princeznej“ (14,90 EUR); V zbierke The Collection máme radi súbor dvoch šálok, ktoré zobrazujú slovo „láska“ ako malú vec. Dokonalosť pre odovzdanie správy vášmu Valentínovi!

Zmieriť sa

Vhodný argument na 14. februára? Toto všetko napravíme stávkovaním na hravý predmet, ako sú milostné kocky (6 €, Delfonics) a zobrazujú slová „bozk“, „nemilovať“, „láska“, „nemilovať“. Dúfajme, že akonáhle je vyhodený, indikácia je vo váš prospech alebo že to aspoň vyvoláva smiech! Ak chcete efekt duplikovať, zabalte ho do špeciálneho darčekového papiera na zabalenie slova Valentína (22 EUR na adrese www.denicheuse.com)!

Pre pohodlie

Žiadni milenci, s ktorými sa oslavuje Valentín? Žiadny veľký problém. Na zahrievanie sŕdc ponúkame fľašu na horúcu vodu z flísového srdca (24,90 €, Pa Design) na zahrievanie v mikrovlnnej rúre alebo v rúre, aby nás udržali v teple 45 minút!

Pomstiť sa ...

Okrem toho, že ide o jedlo, ktoré sa dá jesť studenú, môže mať romantická pomsta podobu ... vreckovky A4 vytlačenej s roztrhávacím listom (15 €, Atypyk)! Alebo ako si vziať deň 14. februára s humorom!