Nováčik rodiny trompe-l'oeil: posteľná bielizeň!

Nováčik rodiny trompe-l'oeil: posteľná bielizeň!We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Už sme videli tapety na trompe-l'oeil. Ale obliecť si posteľnú bielizeň, nikdy! Tento blufový spot, ktorý sa objavil na výstave Maison & Objet, má všetko, čo v spálni vytvára dotyk fantázie a prelomí stereotypy postele, ktorá je príliš múdra a príliš klasická ...

Posteľné prikrývky Trompe l'oeil

Vzácne perly? Našli sme ich na stánku Day Collection počas posledného ročníka veľtrhu Maison & Objet v januári. Značka (predtým známa ako Grain de Couleur) predstavila dva nové výrobky s presvedčivo zaujímavým dizajnom: posteľná bielizeň trompe-l'oeil s názvom „Grand Hôtel“, jedna ružová, druhá sivá. Na ženskej verzii vyšívané nočné košele, rukavice, vreckové zrkadlá a perlový náhrdelník ležia falošne na vankúšoch, zatiaľ čo v pánskej verzii sú tieto rovnaké doplnky vymenené budíkom, kravatou a britvou. Čo majú obaja spoločné? Vyvolávajte dojem, že posteľ, ktorá tu a tam odhalí pár záhybov, bola v zhone. Všetko, čo zavádza náš zrak! Záver: sme veľmi radi za tento inovatívny, elegantný a nezvyčajný podvod.

Trompe vankúše na l'oeil

Pozvanie štýlu trompe-l'oeil na posteľ nemusí nevyhnutne prebehnúť obalom „periny a vankúše“. Sólo, duo alebo trio, jednoduché vankúše, ktoré sa ohýbajú k pravidlu optickej ilúzie, im tiež umožňujú vysiať malú dávku originality. Z tohto dôvodu sme pre vás vybrali niekoľko modelov výberu: vankúšik s gombíkami ozdobený kolekciou krejčovských gombík Let Lucie Lucie, v Bonjour mon Coussin, vankúše „Monsieur“ a „Madame“ ​​oblečené ako človek (oblek na kravatu pre monsieur, klaudínový golier a perlový náhrdelník pre madam), ktorý sa má samozrejme umiestniť vedľa seba, a nakoniec, pletené vankúše kráľa trompe-l'oeil: Koziel! Objavte náš nákupný zoznam rozširujúci značku trompe-l'oeil do celej miestnosti: