Podrobne

Nezvyčajné: prikrývka je objavená!

Nezvyčajné: prikrývka je objavená!

Už nejaký čas je kokonovanie skutočnou revolúciou! Tradičná prikrývka je objavená, aby vám pomohla zahriať sa. Objavíme dve neobvyklé výtvory: Ponchocouette, prikrývku ako pončo a Couettabra, prikrývku s dlhými rukávmi. Ste pripravení prijať tieto neobvyklé doplnky v mene kokonovania? Pre alebo proti, sa rozhodnete!

Ponchocouette ako spojenec pohovky

Ste vždy chladní, keď sedíte na pohovke? Ponchocouette bude revolucionalizovať vaše kokoningové večery, pretože ide o ultramäkkú prikrývku, ktorá sa vďaka otvorom pre hlavu a ramená pošmykne ako pončo. Potom ste dokonale zakrytí a zároveň máte voľné ruky pre svoje činnosti. Na konci je Ponchocouette zložený do vankúša, ktorý si nájde svoje miesto na pohovke alebo posteli. www.ponchocouette.com

La Couettabra na čítanie v posteli

Ste chladní v náručí, keď čítate knihu alebo surfujete po internete v posteli? Couettabra je vyrobená pre vás, pretože táto nová generácia periny ponúka vysunutie paží do dlhých rukávov integrovaných do periny, ktoré umožňujú voľné ruky. Potom ste veľmi pohodlne zabalení až po krk. www.couettabra.com A v tom všetkom pôvab? Dobre, každý bude v teple, ale priznajte si, že to nie je veľmi výbežkové ani veľmi dekoratívne ... Takže to aj tak prijmete? Povedzte nám o tom!