Video: skryte skrutky

Video: skryte skrutky

Máte veľa prvkov na skrutkovanie, ale nechcete investovať do skrutiek rôznych farieb, aby boli prispôsobené každému prvku? Museli ste rýchlo pospájať predmet, ale skrutky sú nesprávne a príliš viditeľné pre váš vkus? Vďaka tipom Laid Azzi z portálu Papabricole.com skryte svoje nevzhľadné skrutky za pár sekúnd a za veľmi nízku cenu.

Pozrite si video:

Materiál potrebný na skrytie skrutiek

Maskovanie nevzhľadných skrutiek nevyžaduje žiadne investície. V skutočnosti stačí použiť materiál, ktorý má niekto doma, v kancelárii, aby príliš skrýval skrutky. Ak je skrutkovaný prvok tmavej farby, použite štandardnú čiernu značku, ktorá sa nachádza v papierenskej podobe a ktorá bude užitočná v iných situáciách. Ak je skrutkovaný prvok skôr ľahký alebo biely, obráťte sa na bieleho korektora, ktorý si jednoducho môžete požičať od ktoréhokoľvek školáka.

Ako skryť skrutky?

Skrývať skrutky je veľmi jednoduché. Musíte iba zafarbiť hlavu skrutky alebo celú viditeľnú časť skrutky čiernou značkou alebo bielym korektorom. Zakryte celý viditeľný povrch skrutky, aby ste dosiahli pravidelný a diskrétny výsledok. Tento spôsob značne redukuje kontrasty medzi farbou skrutiek a farbou skrutkového prvku. Dodržiavaním rady Laid Azzi získate jemný a estetický výsledok. Pozrite sa na video Skryte skrutky na stránke Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.