Komentáre

Zdobenie stien za nízke ceny: návod na použitie

Zdobenie stien za nízke ceny: návod na použitie

Chcete dať svojim stenám dekoratívny nádych bez toho, aby ste míňali príliš veľa peňazí? Ponúkame vám niekoľko nápadov, ktoré vás budú stáť menej ako 30 EUR! Postupujte podľa pokynov.

Niekoľko malých rámov

Na prispôsobenie steny sa vraciame k tradičným fotografickým rámom, ktoré budú mať najkrajší efekt, ak ich vynásobíme! Vyberte si malé modely, ktoré budú lacné a kúpte si najmenej tri na vytvorenie grafickej kompozície. Vo vnútri je priestor pre fantáziu, môžete si nainštalovať svoje fotografie, reklamy v časopisoch alebo dokonca ukážky tapiet. Je len na vás, aby ste našli svoj štýl za tridsať eur!

Dekoratívne nálepky

Dekoratívne nálepky sú jednoduchý a lacný spôsob zdobenia stien. V skutočnosti nájdete veľa modelov za menej ako tridsať eur, ktoré nainštalujete za pár minút. Vyberte si model v štýle vášho interiéru. Naše obľúbené: frázy v nálepkách, ktoré dávajú vášmu hlasu hlas.

Dekoratívne plátno

Dekorácie sú plné lacných plátien s fotografiami všetkého druhu. Prírodný duch, mestský alebo kompletný dizajn, je tu niečo pre všetky chute a všetky rozpočty, ktoré nastavia tón vašej výzdoby. Tiež vedzte, že môžete staviť na čisté plátno, ktoré ozdobíte podľa svojho vkusu.

Hodiny predvádzajú dekor

Hodiny sú skutočným dekoratívnym prvkom, pretože zdobia a rozprávajú čas súčasne! Vyberáme pekný model dobrej veľkosti alebo kladieme lacnejšie modely, ktoré vynásobíme (minimálne 3), aby sme dali čas z rôznych miest na planéte.

Pruh tapety

Nakoniec si na šaty obliekajte aj tapetu! Nájdete rolky za približne dvadsať eur a jeden pás bude stačiť na vyzdobenie vašej izby!