Podrobne

Uteráky majú ekologickú vlákninu

Uteráky majú ekologickú vlákninu

Zelený trend zaberá aj pobyt v kuchyni a vytlačí sa do najmenších detailov, pretože fenomén ovplyvňuje aj uteráky. To nás však nelíbí, pretože okrem toho, že rešpektujú životné prostredie, sú tiež hrozne dekoratívne. Na dotyk retro, francúzskej tradície alebo viac škandinávskeho ducha sa utierky už neskrývajú, práve naopak, sú skutočnou dekoratívnou hodnotou!

Odolné a praktické prírodné materiály

Čajové utierky šetrné k životnému prostrediu sú často vyrobené z bavlny a pochádzajú tiež z ekologického poľnohospodárstva. Buďte si istí, že utierajú rovnako dobre ako svojich kolegov a sú rovnako kompatibilní so strojovým programom pri 40 ° alebo 60 °. Ďalší veľmi ekologický materiál: bielizeň. Toto zelené vlákno je prirodzene biologicky odbúrateľné; jej kultivácia nevyčerpáva pôdu a vyžaduje málo hnojiva a vody. Od rímskych čias je v našich domovoch tiež predkom.

Ale čo dekor?

Uisťujeme vás, že ekologické uteráky na čaj sú tiež veľmi dekoratívne. V bielizni „Charvet Editions“ si zachovávajú svoj autentický vzhľad a sú k dispozícii v retro duchu, veľmi úprimní so vzormi pod kontrolou, pruhovanými alebo zloženými z nápisov. Na strane Baltského mora ponúka Ferm Living, dánska značka, o ktorej sa v súčasnosti stále hovorí, výber z uterákov z organického bavlneného čaju, ktoré skôr flirtujú s farbou alebo so vzormi, ktoré vašej kuchyni trochu dodávajú Škandinávsky vzduch.