Informácie

Video: ako si vyrobiť romantický kyticu stolov?

Video: ako si vyrobiť romantický kyticu stolov?

Na Valentína je stôl ozdobený tisíckami svetiel a očarujúcimi malými kyticami. sa stretol s Véronique Pulby - alias Chipie la Galette - návrhárkou Lyon, ktorá je zanietená pre kreatívny oddych. Prostredníctvom niekoľkých krátkych videí vám poskytne svoje tajomstvá a nápady na navrhovanie personalizovaných dekoratívnych predmetov, ktoré si nevyžadujú odbornosť ani nevkladajú ruku do vrecka! Dnes Véronique vysvetľuje, ako zostaviť malé kytice na romantický Valentín.

Pozrite si video

Čo potrebujete pre svoju kyticu

- Sklenená nádoba - Origami papier - Raffia - Kvety - Nožnice na prerezávanie - Malá rolka lepidla - Pravítko - Ceruzka - Nožnice

Postup, ktorý sa má dodržať

Originálny papier odrežte podľa veľkosti sklenenej nádoby. Oblečte vázu nalepením papiera na celú plochu skla a ozdobte ju origami srdcom (pozri video nižšie), aby ste dostali objem. Zabalte pár kvetov do rafia. Pomocou prerezávacích nožníc upravte výšku kytice podľa kontajnera. Ponorte ich do vázy.

Ako si vyrobiť origami srdíčka?

Zistite viac! Objavte výtvory Chipie la Galette v jej butiku Malý trh Vstupte do sveta Chipie la Galette s jej rozhovorom!