Video: ako vyrobiť závesnú lampu v tvare srdca?

Video: ako vyrobiť závesnú lampu v tvare srdca?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Na Valentína sme sa stretli s Véronique Pulby - alias Chipie la Galette - návrhárkou Lyon, ktorá je nadšená tvorivými záľubami. Prostredníctvom niekoľkých krátkych videí vám dáva tipy a triky na vytváranie personalizovaných dekoratívnych predmetov, ktoré si nevyžadujú odbornosť ani vkladanie rúk do vrecka! Dnes Véronique vyrába ľahký prívesok v tvare srdca. Nápad vziať na iné príležitosti a nekonečne klesať vo všetkých formách!

Pozrite si video

Čo potrebujete na pozastavenie

- Žíhaný hliníkový drôt - Nylonový drôt - Dvojica ohýbacích klieští - Dvojica nožníc na drôty - Elektrická girlanda - Physalis - Nožnice

Postup, ktorý sa má dodržať

Vytvorte kovovú štruktúru v tvare srdca pomocou hliníkového drôtu. Nezabudnite zavrieť srdce pomocou ohýbacích klieští a preťať prebytočný drôt. Uzol sa na konci použije ako závesný bod na pripevnenie zavesenia k stene. Pripojte dno elektrického girlandy - vopred nerozmotaného - nylonom k ​​spodnej časti srdca a ovinte girlandu okolo hliníkového drôtu. Opäť použite nylonové vlákno na pripevnenie konca svetelnej girlandy k srdcu. Špičkou nožníc vyberte stred physalis a vložte ich do žiaroviek. Teraz je len na vás, aby ste si hrali s tvarmi a robili pozastavenie podľa vášho vkusu! Zistite viac!