Fólie na izoláciu okien od chladu

Fólie na izoláciu okien od chladu

Spoločnosť Glastint ponúka praktické riešenia na posilnenie tepelnej izolácie a zníženie spotreby elektrickej energie vo svojej domácnosti: filmy, ktoré sa nanášajú na okná.

Izolácia za studena na niekoľkých obrázkoch

Stavebníctvo spotrebuje 43% energie vyrobenej na planéte a zodpovedá za 25% emisií skleníkových plynov. Francúzsko má 31 miliónov bytov, z ktorých 61% je veľmi slabo izolovaných, postavených pred rokom 1975.

Isola: izolačné fólie na okná

Spoločnosť Glastint vyvinula rad fólií s dvojitou kovovou vrstvou na posilnenie izolácie sklenených povrchov za studena. Vonkajšia vrstva filmu odráža krátke infračervené žiarenie vyžarované slnkom. Vnútorná vrstva odráža dlhé infračervené teplo produkované v miestnosti. Táto technológia výrazne zlepšuje výkon zasklenia. Zosilňuje tepelnú izoláciu až o 36% v zime vďaka menším stratám tepla smerom von pri zachovaní jasu. V zime zvyšuje teplotu sklenených stien o 2 až 5 stupňov, čím sa znižuje účinok studených stien. Umožňuje až 15% úspory energie na účtoch za kúrenie. Napokon prispieva k ochrane životného prostredia reguláciou tepla a energie.

Isola: izolačné fólie s ďalšími výhodami

Okrem izolácie proti chladu ponúka rada Isola ďalšie významné výhody. Filmy znižujú oslnenie a zvyšujú dôvernosť v prípade, že ide o vizuálne. V lete odvádzajú až 83% tepla a až 99% ultrafialového svetla, a preto znižujú potrebu klimatizácie.

Pre koho sú izolačné fólie Isola určené?

Rad Isola od spoločnosti Glastint je zameraný na jednotlivcov a profesionálov. Pre jednotlivcov umožňujú filmy izolovať budovy, verandy, jednotlivé domy, strešné okná, arkierové okná ... Pre profesionálov je tento sortiment vhodný pre priemyselné budovy, kancelárie, továrne, monitorovacie stanovištia a akékoľvek iné veľká sklenená plocha.

Ako nainštalovať izolačné fólie Isola doma?

Odborník Glastint príde k vám domov, aby analyzoval a definoval potreby. Po stanovení diagnózy ponúkajú ponuku. Experti spoločnosti Glastint používajú špeciálny diagnostický a analytický nástroj pre prirodzené svetlo. Robia prieskumy špecifické pre danú lokalitu (zasklenie, slnečné žiarenie, ultrafialové žiarenie, orientácia atď.), Aby si mohli vybrať najlepšie filmové riešenie, ktoré sa použije z viac ako 120 referencií. Po prijatí cenovej ponuky technici spoločnosti Glastint bezchybne aplikujú film bez skreslenia, bubliniek alebo vrások, aby dosiahli perfektný výsledok s vynikajúcou stabilitou ošetrených povrchov. Ak sa chcete dozvedieť viac: www.glastint.com