Krátko

Stolička Woodmood, od 3D formátu po extra byt

Stolička Woodmood, od 3D formátu po extra byt

Naposledy ste sa narodili v ságe nábytku šetriaceho priestor? Stolička Woodmood! Pri predaji v spoločnosti SoDezign sa po zložení stáva extra plochou doskou. Úložný priestor pri hľadaní optimalizácie vašich štvorcových metrov. Prezentácia.

3D alebo extra byt

Predstavte si stoličku, ktorej sedadlo po zložení vytvára extra plochý celok so stĺpikmi operadla a nôh. Stručne povedané, pevná doska z preglejky z brezy s hrúbkou 2,5 cm, odolná, ktorá sa zmestí úplne všade! Na počiatku tejto geniálnej a minimalistickej myšlienky: Mathieu Camillieri, dizajnér a umelecký riaditeľ „Woodmood, creative carpentry“. Ak jeho krédo príde predovšetkým o praktickosť, podľahneme rovnako dekoratívnej estetike jeho sedadla ...

Praktické, ale aj rozhodne dekoratívne

Fyzicky je stolička Woodmood k dispozícii v štyroch farbách: prírodné drevo, oranžová, čierna a šedá, ktoré pokrývajú iba prednú časť, chrbát bol zámerne ponechaný v čistej farbe dreva. Dvojtónový prístup, veľmi moderný a v dokonalej harmónii s naším dizajnom si želá „povahu, ale nie príliš veľa“. Pochopili ste, že táto stolička bola navrhnutá tak, aby zjednodušila náš život, ale tiež aby bola dekoratívna za každých okolností, či už otvorených alebo zložených! Takže taký krásny predmet by nemal byť vždy potrebný na jeho odloženie. Môžeme ho skutočne pozastaviť alebo ho jednoducho oprieť o stenu, uistite sa, že atmosféra vstrekne, posvätný dizajnový dotyk… Stolička Woodmood, exkluzívne v spoločnosti SoDezign za cieľovú cenu: 160 EUR.