Krátko

Video: dosiahnite solídny povrch svojich snímok

Video: dosiahnite solídny povrch svojich snímok

Kúpili ste pekné snímky, ale máte obavy z poškodenia rohov ich manipuláciou? Prílohy vašich rámov sú krehké a chceli by ste ich chrániť pred rozbitím? Vytvorili ste drevený rám, ale roh bohužiaľ narazil na stôl? Daniel Barré, výrobca rámu, vám dáva svoje tajomstvo, pokiaľ ide o dosiahnutie solídneho výsledku pre vaše nové alebo už poškodené rámy.

Pozrite si video:

Potrebný materiál

V závislosti od farby a typu rámu budete musieť mať mierne odlišné vybavenie. Pre čierny lakovaný rám je nevyhnutná čierna plsť. Ak chcete chrániť patinovaný rám, môžete získať zelenú plsť alebo plsť zodpovedajúcu farbe rámu. Nakoniec, na ochranu zlatého rámu je potrebná pozlátená pasta. Ak chcete urobiť pekné povrchy, musíte tiež brúsny papier.

Vykonávať úpravy

Ak rám spadne alebo ak sa s ním narába príliš hrubo, jeho rohy môžu trpieť. Ak chcete zabrániť poškodeniu rohov rámu, môžete ich jednoducho chrániť. Rohy jemne trite brúsnym papierom a potom ich vyfarbite plsteným perom. Roh potom bude menej vyčnievajúci a lepšie odolá nárazom. Pri zlatom ráme zopakujte operáciu s brúsnym papierom. Vezmite prstom trochu hnednúcej pasty a vložte ju do rohu rámu. Odstráňte prebytočný pigment a získajte realistickejší výsledok. Na základe rady Daniela Barrého budú vaši vedúci pracovníci silnejší a lepšie chránení. Pozrite si video Rámovanie: končí na Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.