"Cord" trend v dekorácii

"Cord" trend v dekorácii


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Pri hľadaní atypického a remeselného prírodného dekoru sme opustili nadčasovú drevnú esenciu v prospech menej bežného, ​​ale rovnako krásneho materiálu: lana. Pretože sa perfektne hodí k nášmu predpokladu ekologického dekorácie a našej túžbe po jednoduchosti v celej originalite ...

Umenie verzie sláčikovej makramé

Makramé vám pripomína umenie vytvárania brazílskych náramkov? Odpoveď nie je nesprávna. Na rozdiel od všetkých šancí je však jej definícia širšia. V skutočnosti toto umenie tiež zahŕňa vytváranie dekoratívnych predmetov vyrobených z lana alebo povrázku. V čase, keď sú kreatívne koníčky v plnom prúde, neváhame vyskúšať tento trend medzi výrobou textílií alebo sieťou.

Lano a dizajn, naše obľúbené

Z hľadiska dizajnu je potrebné spomenúť niektoré kúsky s prírodným, pleteným, zviazaným alebo stočeným lanom. Naše obľúbené? Okrúhle hrdzavé zrkadlo z Chehomy, bohato zavesené pomocou veľkého lana. V spoločnosti Henriette H, materiál lana, elegantne prispôsobuje tienidlo lampy Ma Sieste. Ouma Productions nás fascinuje svojou indiánskou inšpiráciou Charpoy, ktorej sedadlo je kompletne zložené z farebného pleteného lana, rovnako ako vankúšik „Cord“, efekt trompe-l'oeil. Ale štýl „lana“ nemusí byť nevyhnutne úplný vzhľad! Becquet nám to dokazuje skladovacím nábytkom, ktorého rukoväte sú pekne šnúry, akoby akoby vdýchli trochu prímorského vzduchu. Zostáva na každom, ako si ho zvoliť!