Dobrá kombinácia bielej pre dekoráciu

Dobrá kombinácia bielej pre dekoráciu


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Biely sneh z januára trie o náš dekor. Jediný rozdiel je v tom, že vo vnútri je jeho prirodzený lesk a čistota zmiešaný s inými odtieňmi, čo mu dodáva úplne inú tvár. Kombinácie, z ktorých každý potvrdzuje svoj štýl a prebudil v nás túžbu po trochu dešifrovania.

Biela / teplá farba

Blanc de blanc nie je vždy jednomyseľný. Keďže je považovaný za príliš minimálny a rafinovaný, radšej ho prebudíme farbou. Farba v zmysle zdravej žiary: niektoré vankúše zdobené trblietavými vzormi, kolekcia vitamínových klobúkov na stene, kvitnúce záclony ... Farba vybraná v teplom odtieni a tu a tam posypaná malými dotykmi rozjasňuje space. Niektorí dokonca radšej jasne vyvážia vyváženie bielej a farebnej. S časťou steny natieranou nažlto, rozjasňujú obývaciu izbu. S ružovou, červenou alebo slivkovou pohovkou dodávajú pôvab a ženskosť. Pomocou pastelových textílií zmäknú a zahrejú jeho triezvosť. Je na nás, aby sme sa rozhodli, akú dávku si chceme predpísať pre naše obývačky!

Biela / studená farba

Ďalšia možnosť pre biele? Skombinujte s chladnou farbou a posilnite tak charakter interiéru. V dôsledku toho sa mení jeho úloha. Jeho primárnou funkciou sa stáva zachovanie určitého množstva svetla a jasu v domácnosti. Takže, či už si trúfate s tmavo šedou, indigovo modrou alebo wenge farebnou časťou steny, nezabudnite minimalizovať temnotu domu tým, že opustíte carte blanche!

Biela / čierna

V ktorejkoľvek farebnej schéme je druhá bezfarebná ozvena biela. A začína nekonečnú hru protikladov naraz, nadčasovú, neodolateľnú a elegantnú. Zvoliť tento binárny súbor pred čiernobielym znamená zvýhodniť grafiku, charakter a reliéf. Zostáva určiť náladu! Ste viac „čiernobiely“ medzi lákadlom pre dizajn a elegantný prístup alebo skôr čiernobielym spôsobom, ako je galéria umenia alebo fotogaléria? Ste viac v kontakte s čiernymi čiarami a geometrickými vzormi na bielej a bielej na čiernej alebo skôr priťahujete retro ducha tapisérií a dlaždíc šachovnice? Záleží len na vás ...Komentáre:

 1. Anh Dung

  What an excellent topic

 2. Xalvador

  Wacker, by the way, this brilliant phrase is just being used

 3. Conrad

  I think it already was discussed.

 4. Luis

  Uplny suhlas s nou. V tomto nič nie je a myslím si, že je to veľmi dobrý nápad. Súhlasím s tebou.

 5. Jud

  Veľmi dobre.Napíšte správu