Informácie

Top 5 lacných políc do obývacej izby

Top 5 lacných políc do obývacej izby

Ak chcete dodať energiu trochu prázdnej stene alebo ponúknuť nový priestor na uskladnenie alebo ozdobné predmety, všetko bez toho, aby ste rozbili banku, musíte sa staviť na polici! Za nízku cenu však má maximálny účinok na stenu, ak vyberiete správny model. Aby sme vám pomohli, dáme vám našich 5 najlepších!

Baroková polica Presse Citron

Ak chcete dať obývacej izbe barokový vzduch, stačí polica! Vyberiete si model Big Barok za 49 eur, ktorý elegantne zarámuje ozdobné predmety, ktoré mu zveríte.

Dizajnová police Miliboo

S týmito zaoblenými čiarami táto polica dodá vašej stene eleganciu a grafický nádych. S týmito tromi skrinkami vám umožní usporiadať niekoľko kníh a DVD alebo mať originálne ozdobné predmety. (44 EUR)

Police Winsnake Conforama

Táto polička, inšpirovaná hrou Snake na mobilných telefónoch, má geometrické kľukaté zagy, ktoré úplne obnovujú tradičnú poličku. Svoje knihy umiestnite naklonene, aby ste dosiahli originálny vzhľad. (19,99 EUR)

Police Jardin d'Ulysse Locker

Pre priemyselný a veľmi grafický vzhľad sme nasadili kovové skrinky na pripevnenie na stenu, aby sme nainštalovali ozdobné predmety alebo knihy. Ak máte možnosť, neváhajte rozmnožiť skrinky pre ešte dekoratívnejší efekt. (21 EUR)

Neviditeľná polica Umbra

Čo keď vaše knihy vytvorili dekor na stenách? Bude to tak v prípade neviditeľnej police, ktorá umožní, aby vaše knihy viseli na stene akoby magicky. (19,90 EUR)