Keď sa Muji rýmuje s dizajnom a jednoduchosťou ...

Keď sa Muji rýmuje s dizajnom a jednoduchosťou ...


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Slávna japonská značka predbehla trendy už 20 rokov a ponúka minimalistický a nadčasový katalóg. Zbierky pre domáci a každodenný život, ktoré zvádzajú stúpencov „bez loga“ a sprevádzajú nás deň čo deň. Od stolového riadu po nábytok alebo skladovacie doplnky zostáva Muji verná svojej pôvodnej filozofii a pozýva nás do triezvyho a kultivovaného sveta, ale vždy praktického. Najnovší prírastok japonskej značky, konceptový obchod Muji-to-go, sústreďuje všetky náležitosti na cestovanie a potvrdzuje dynamiku spoločnosti, ktorá sa neustále obnovuje a zostáva v blízkosti záujmov pracujúcej populácie. dnes!

Návrat k základom

Značka Muji - skratka japonského „Mujirushi Ryohin“, čo znamená „kvalitné výrobky bez značky“ - sa narodila v Japonsku v roku 1980. Veľmi rýchlo sa celosvetovo uznávala ako výrobca kvalitných, cenovo dostupných a funkčných položiek. a relevantné pre potreby súčasného mestského života. Tým, že Muji ponúka triezvy a minimálnu alternatívu k dominantnému spôsobu spotreby, ktorý uprednostňuje značky a logá, okamžite vystupoval pred svojimi konkurentmi. Neutrálne farby, elegantný a funkčný dizajn, odstránenie akejkoľvek nadbytočnej dekorácie alebo balenia… Japonská značka zobrazuje štýl rozpoznateľný medzi tisíckami: zaujatosť vysoko oceňovaná spotrebiteľmi, ktorí sa okamžite ocitli v dostupnej a dostupnej atmosfére „životného štýlu“. príležitostná.

Silná identita

Hodnota výrobkov Muji spočíva v samotnom predmete, nie v mene jeho dizajnéra: Na produkte Muji v skutočnosti nikdy nie je zjavná značka. Japonská značka, ktorá od svojho vzniku ocenila minimalizmus, vždy stavila predovšetkým na dobrú hodnotu za peniaze. Prvý francúzsky obchod bol slávnostne otvorený v roku 1998 v Paríži. Vzhľadom na svoj úspech sa Muji rýchlo rozhodla otvoriť nové obchodné miesta a zriadiť špecializovaný e-shop. Medzitým sa z mnohých produktov stali bestsellery, ako napríklad nástenný CD prehrávač, police na buničinu alebo stohovateľné polypropylénové skladovacie boxy.

Pozvánka na cestu

Muji, ktorý pokračoval vo svojej veľkej sérii, slávnostne otvoril svoj prvý konceptový koncept Muji-to-Go na parížskej železničnej stanici Saint Lazare: dômyselné miesto, ktoré umožňuje sústrediť všetky články špecificky tak, aby vyhovovali potrebám cestujúcich. Existuje teda celý rad produktov potrebných na cestovanie: kufre, tašky, vrecúška, toaletné tašky, nafukovacie masky a vankúše do lietadla, stlačené tričká, ale aj skladací fén na vlasy, súprava na šitie, výber papiernictvo ... Veľmi široká ponuka inteligentných výrobkov spojených s konceptom mobility poklesla v kontinuite ducha Muji: kvalita, funkčnosť a triezvosť.


Komentáre:

 1. Fausto

  This is overdone.

 2. Bardon

  Všetky vyššie uvedené sú pravdivé. Poďme diskutovať o tejto otázke.

 3. Branden

  Veľmi užitočná správa

 4. Narain

  Nikdy predtým som také niečo nevidelNapíšte správu