Domáce scény: výzdoba Liliane a José

Domáce scény: výzdoba Liliane a JoséWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Liliane a José, ona je kozmetička a je zamestnankyňou radnice, sú to pár, ktorý nás rozosmieva, ale tiež vie, ako nás zjemniť. Útulný a naivný dom, je to dom, v ktorom je život dobrý vďaka príjemnej a priateľskej výzdobe vo všetkých izbách domu.

Kuchyňa, stredobod

V prípade Liliane a Josého sa kuchyňa zdá byť najdôležitejšou miestnosťou v dome! Liliane tam rada varí dobré jedlo a José je vždy požiadaný, aby ich ochutnal. Štýl kuchyne je celkom očarujúci so sklenenými skrinkami a bielym povrchom na žltom pozadí, ktoré do miestnosti vnáša teplo a dynamiku. Keď sú obaja, jedia pri kuchynskom pulte a to tiež umožňuje, aby sa Liliane neizolovala. Pokiaľ ide o nábytok, kujné železo je v centre pozornosti.

Obývacia izba okolo televízora

Obývacia izba je predovšetkým obľúbená miestnosť Josého, ktorý nikdy nevynechá futbalový zápas a pri najmenšej príležitosti sa zrúti na pohovku. Pochopíte, že obývacia izba je obrátená na televíziu a pohovka musí byť pohodlná! Liliane sa pripojí k manželovi na romantické televízne večery alebo na rozprávanie o svojom pracovnom dni.

V spálni, láska hniezdo

Spálňa je dejiskom mnohých akcií páru. Nájdeme ich každú noc v ich romantickej kovanej železnej posteli, kde si každý prečíta svoje vášne, ale objavujeme ich aj pre vtipné intímne zážitky. Na dokončenie spálne si kaderníctvo pripomína, že Liliane je estetička a že sa stará o seba.