Chyby, ktorým sa treba vyvarovať pri stavbe vášho bazénu

Chyby, ktorým sa treba vyvarovať pri stavbe vášho bazénu


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Nestačí chcieť, aby bazén skočil do vody v mihnutia oka! Váš projekt bude vyžadovať veľa premýšľania a dôslednosti, aby sa rozbehol bez problémov ... a určité chyby v priebehu projektu a pri stavbe môžu ukončiť váš sladký sen o plávaní, takže ... viem, ako sa im vyhnúť!

Nezabudnite nahlásiť stavebné práce na vašom bazéne

Pred začatím akejkoľvek práce je potrebné dodržiavať administratívne formality. Váš projekt musí byť predmetom spisu so žiadosťou o stavebné povolenie alebo predbežným vyhlásením o práci na Úrade územného plánovania vašej mestskej radnice alebo na ministerstve dopravy, pretože jeho realizácia závisí od viacerých pravidlá územného plánovania (miestny územný plán atď.)

Nerobte chybu s umiestnením vášho bazénu

Opäť nebude stačiť, aby ste umiestnili svoj bazén tam, kam chcete. Jeho poloha je nevyhnutná z hľadiska realizovateľnosti projektu, bezpečnosti a pohodlia používateľa, preto je nevyhnutná topografická štúdia. Povaha a sklon pôdy (skalnatá, ílovitá, plochá alebo šikmá ...) bude mať dôsledky na drenáž, stabilitu a pevnosť projektu. Pri slnečnom žiarení, a tým aj pri maximálnom prirodzenom zahrievaní, budete musieť v rôznych denných dobách zohľadniť aj orientáciu bazénu vzhľadom na slnko. Zohľadnite smer vetra, ktorý bude mať vplyv na chladenie vody, znečistenie vody (listy stromov, lietajúci odpad ...) a filtračný systém. Venujte pozornosť blízkosti veľkých stromov a ich tieňových tieňov, ich silným koreňom, ktoré môžu poškodiť základy a údržbu, ktorú môžu ich padajúce listy spôsobiť. Nakoniec premýšľajte o vplyve vášho bazénu na okolie (vo vzťahu k znečisteniu hlukom ...) a podľa toho ho umiestnite!

Nezabudnite na bezpečnostné problémy

Či už pri výbere materiálov použitých na stavbu bazéna, v rôznych fázach výstavby: zemné práce, odvodnenie, kladenie potrubí alebo dokonca z hľadiska prevencie proti utopeniu, je to všetko o bezpečnosti. Váš projekt musí byť solídny a udržateľný, preto je najlepším riešením oslovenie odborníkov. Ak chcete nájsť odborníka, ktorý bude vyhovovať vášmu projektu, požiadajte o niekoľko ponúk, choďte a navštívte vlastné projekty, skontrolujte popredajný servis a ponúkané záruky a uprednostnite odborníkov, ktorí sú členmi federácie profesionálov plaveckého bazéna.

Pred vykonaním dôkladnej kontroly nepodpíšte správu o prijatí a doplnení

Po dokončení fondu je tento inventár s tvorcom povinný. Skontrolujte všetky informácie v dokumente. Musí to byť skutočný preukaz totožnosti pre váš bazén: vlastnosti, nátery, pôvod vody, typ úpravy vody, filtračné systémy, bezpečnostné vybavenie ... Teraz je čas skontrolovať, či je všetko v poriadku boli vykonané v pravidlách a že všetko funguje perfektne! Nájdite všetky chyby, ktorým sa musíte vo svojej záhrade vyhnúť.Komentáre:

 1. Zane

  What charming idea

 2. Garwyn

  I am sorry, but nothing is not allowed to be done.

 3. Beornwulf

  Úžasný! Úžasný!

 4. Favio

  Bravo, aká vynikajúca odpoveď.

 5. Emerson

  Úžasná téma, veľmi príjemná :)

 6. Izmirlian

  Prepáčte, ale podľa mňa sa mýlili. Navrhujem o tom diskutovať. Napíšte mi do PM, hovorte.Napíšte správu