Vyberte dekor svojej verandy

Vyberte dekor svojej verandy


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Veranda je skutočným prechodným priestorom medzi interiérom a exteriérom a je malým rohom raja v domácnosti. Cez leto a zimu sa cíti dobre vďaka veľkým oknám, ktoré nám umožňujú vychutnať si najmenší slnečný lúč. Osobitnou starostlivosťou pri zdobení tejto miestnosti uvidíte, že tam strávite celé dni. Tu je výber dvoch dekoratívnych atmosfér, ktoré sa dokonale integrujú do verandy.

Škandinávska verzia

Škandinávska výzdoba, symbol čistoty a jednoduchosti, je obzvlášť vhodná pre verandu, pretože využíva všetko svetlo, ktoré prináša presklené priestory. V zime bude touto dekoráciou využitý najmenší lúč slnečného žiarenia vďaka svetelnému drevenému nábytku a dominancii nepoškvrnených bielych predmetov. Môžete nainštalovať mäkkú bielu pohovku zvýraznenú niektorými farebnými vankúšmi, veľkým ľahkým dreveným stolom a lavicami, aby sa zvýraznila teplá strana. Čo sa týka dekoratívnych predmetov, zameriavame sa na mäkkosť so sviečkami, vázami alebo dokonca plédom.

Exotická verzia

Tentoraz je to o vnášaní prírody dovnútra, akoby vaša záhrada prenikla do vášho domu. Veranda je preferovaným miestom pre izbové rastliny a rastliny, ktoré je potrebné v zime chrániť. Nábytok bude vybraný z tých, ktoré sú zvyčajne určené do exteriéru. Preto uprednostňujeme teak, ratan alebo tepané železo. Neváhame priniesť veci, ktoré sa môžu zdať nezmyselné v dome, ako je napríklad hojdacia sieť alebo dokonca slnečník, nad stôl. Nakoniec, na strane príslušenstva, stojíme s voliérou a svietiacou záhradnou girlandou.


Komentáre:

  1. Jarren

    The matchless answer ;)

  2. Derrold

    Myslím, že dovolíš chybu. Zadajte, budeme to diskutovať.

  3. Scanlan

    I think, that you are mistaken. I can defend the position. Write to me in PM, we will talk.Napíšte správu