Nákupný zoznam za nízke ceny pre párty v domácnosti

Nákupný zoznam za nízke ceny pre párty v domácnosti


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ste pozvaní párty v domácnosti a nechcete prísť s prázdnymi rukami. Čo by mohlo byť normálnejšie? Ale medzi nami nie je vždy ľahké vedieť, čo ponúknuť svojmu hostiteľovi. Či už ide o prvý ťah alebo presun, tu je niekoľko návrhov na užitočné dary, ktoré určite poteší!

Nezvyčajný hrnček

Aj keď sú už na prípravu čaju, prestávky na kávu a raňajky už pripravené, hrnček je vždy vítaný. Najmä preto, že je váš, pretože je zvlášť krásny a personalizovaný, je predurčený stať sa jeho obľúbeným hrnčekom!

Útulná prikrývka


Curling sa doma je pravdepodobne najväčším zimným potešením. Ale bez prikrývky, táto kokónovacia šialenstvo nestojí za to veľa. To je dosť na to, aby sme inšpirovali darček pre milovaného človeka, ktorého chceme vo svojom novom byte žiť v teple. Uisťujeme vás, že nasledujúcich pár dní by mal stráviť leňošením na posteli alebo na pohovke!

Vonná sviečka

Parfémy majú niečo osobného. Vyvolávajú obdobie, miesto, stav mysle, atmosféru. Ale pretože sa jedná o párty v domácnosti, nie je pochýb o tom, ponúknuť vôňu!

Namiesto toho premýšľajte o voňavej sviečke vybranej v téme, o ktorej si myslíte, že sa jej najviac podobá. Rozhodnite sa pre mastné pachy alebo sviečky s éterickými olejmi, pre sviečku, ktorá vonia dobre niekoľko hodín. Nadčasový, elegantný a pekný nápad.

Pekná váza


Kvety budú pre ďalšiu príležitosť. Medzitým môžete vždy ponúknuť to, čo ich zlepší: pekná váza. Zmačkaný efekt, dizajn v tvare žiarovky, trend pletenia, tónovaný porcelán, inšpirácia Art Deco, viac nádob, formát XXL: nie je nedostatok štýlov na nájdenie modelu, ktorý urobí dojem a poteší vášho hostiteľa!

Malý spotrebič


Hriankovač, kanvica, hrací automat alebo čokoládový fondue: malé domáce spotrebiče majú niečo, čo prebudí našu inšpiráciu. Jedinci závislí na potravinách alebo labužníci ocenia!

Neváhajte a opýtajte sa proti prúdu párty v domácnostipriateľom alebo rodine, aby ste sa uistili, že si kúpite užitočné zariadenie. Bolo by škoda, keby ste preplietli nový byt vášho hostiteľa!

Plagát jeho mesta

Na Instagrame sú veľmi trendy mestské plagáty vytlačené vo forme máp skvelý darček pre párty v domácnosti ! Niektoré webové stránky vám umožňujú vygenerovať tento typ plagátu jednoducho zadaním názvu mesta. Stačí si vybrať typ karty (farebný alebo čiernobiely, s viac či menej podrobnosťami atď.). Tieto plagáty si dokonca môžete prispôsobiť zadaním konkrétneho dátumu alebo presných súradníc GPS.

Zelená rastlina


Klasický darček pre párty v domácnosti, ale to je vždy potešenie. Ak váš hostiteľ oceňuje rastliny, môžete ponúknuť rastliny, ktoré si vyžadujú určitú starostlivosť, ako napríklad pekná orchidea alebo bonsai.

Ak váš hostiteľ nemá zelený palec, sukulent alebo kaktusy budú vynikajúcimi rastlinami pre jeho nový byt. Ideálne na vytvorenie mestskej džungle alebo jednoducho uvedenie zelene do jej interiéru!

Dekoračná darčeková karta s nápisom

Ikea, Maisons du Monde, Alinéa ... Všetky značky ponúkajú darčekové karty, ktoré sa pripíšu v požadovanej výške. Je to najmenej originálny darčekový nápad na svete, ale má tú výhodu, že je veľmi užitočný, keď neviete, čo ponúknuť. Je to tiež praktický darček párty v domácnosti študent alebo niekto, kto chce ozdobiť celú svoju výzdobu!Komentáre:

  1. Doumuro

    I apologize, but I offer to go another way.

  2. Brady

    Toto je len bezkonkurenčná správa ;)Napíšte správu