Kočík stratégia ... vo dekorácii

Kočík stratégia ... vo dekorácii


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Po Asterixovi a Obelixovi bude Charlotte Le Bon opäť v stredu v januári v filme „Stratégia kočíka“, vo filme Clément Michel. Hrá Marie, bývalú priateľku Thomasa, ktorá využije svoje nedávne otcovstvo, aby si získala späť. Láska je omnoho pracnejšia ako naša stratégia v oblasti zdobenia, ktorá pozostáva z ... nájdenia najmenšieho gýča a tých najkrajších kočíkov!

Stratégia dekoračného kočíka

Ktorý rodič nikdy nepoznal nočnú moru, keď nenašiel kočík tak praktický, ako je praktický? Na pamiatku tejto ťažkej úlohy sme uviedli 3 charakteristiky ideálneho kočíka. Po prvé, je to funkčné. Nech už sa hovorí čokoľvek, je to predovšetkým jeho praktické výhody (odkladací priestor, nastaviteľné sedadlo a operadlo, zatienenie slnka atď.). Potom prichádza výber farby. Tento krok je nevyhnutný. Najmä preto, že farby kočíkov majú nepríjemný zvyk hrať karneval: jablkovo zelená / hnedá, šedá / oranžová, fialová / khaki ... Výsledkom je, že sa snažíme uprednostniť celkový vzhľad pre viac triezvosti a menej kýča! Nakoniec sa uprednostňujeme smerom k dizajnérskemu rámu s estetickými krivkami. Účinok „nadmerne veľké kolesá“, „drsná a hrubá štruktúra“ ... sa vyhýbame! Teraz je potrebné túto stratégiu zvoliť!

Nákupný výber

Akcia, reakcia! Tu, pri použití stratégie dekorácie, 3 kočíky, ktorých postava nás doslova robí bezva. Prvým je Vertikudet kočík Quinny Zapp Xtra. Pretože jej úplne čierny štýl a čisté línie mu dodávajú sofistikovaný dotyk a zvyšujú jeho praktickosť (polohovateľná hojdacia sieť, nastaviteľná opierka nôh, ultra kompaktné sklápanie atď.). V Autour de Bébé získava kočík Stocholm napoly retro, napoly módu zlatú dlaň. Pravdu povediac, jeho biely hrášok na čiernom pozadí bude pre nás to pravé! Výška luxusu kočíka sa však v Natalys nazýva Caméléon 3 Sahara. Vďaka jeho mäkkému materiálu, štýlu safari, hnedej farbe, dizajnu novej generácie, terénnej strane a nekonečne kombinovateľnému príslušenstvu z neho robí absolútne špičkový detský doplnok.


Komentáre:

 1. Madelhari

  interesting article. Thank you very much for this!

 2. Jerico

  Máš úplnú pravdu. Niečo na tom je a páči sa mi tvoj nápad. Navrhujem dať to na všeobecnú diskusiu.

 3. Ordwine

  This is a very valuable answer

 4. Ahtunowhiho

  Môžem navrhnúť, aby ste prišli na stránku, na ktorej je veľa článkov na túto otázku.

 5. Tarik

  Teda, dovolíš si chybu. Vstúpte, budeme diskutovať. Napíšte mi do PM.

 6. Daim

  is absolutely not in accordance with the previous sentenceNapíšte správu