ComingB zobrazuje farbu!

ComingB zobrazuje farbu!

Spoločnosť drobných doplnkov pre kvetinárstvo prešla od svojho založenia v roku 1975 dlhou cestou. Značka ComingB sa stala referenčným bodom v dekoratívnych predmetoch s pop a dizajnovými líniami a teraz je definovaná svojimi kolekciami v jasných farbách pre celý dom. , Sviečky, vázy alebo háčiky na kabáty objavujú svieži a hravý vesmír hexagonálnej značky, ktorá nás ešte neskončila prekvapením!

Dobývanie sveta dekorácie

História spoločnosti ComingB sa začala v Rungis v roku 1975. Pár Peuvrierovcov potom spustil obchod s príslušenstvom na slávnom kvetinárskom trhu na vylepšenie rezaných kvetov. Za účelom rozšírenia jeho katalógu odišiel o tri roky neskôr na Madeiru, kde sa stretol s dodávateľmi koše. Táto cesta, ktorá bude znamením začiatku rozvoja spoločnosti, umožní spoločnosti Mat-Flor - jej pôvodnému názvu - stať sa špecialistom v tejto oblasti. Po druhej ceste do Ázie v roku 1980 spoločnosť opäť rozširuje svoju ponuku, ktorá siaha od doplnkov kvetinovej dekorácie - machu, košiky, drobnej dekorácie - až po umelé kvety, girlandy a sviečky. V roku 1992 dala Béatrice Tinguely, dcéra manažérov, nový impulz pre spoločnosť otvorením druhej značky s názvom Mat-Flor Plus. Jeho koncept má za cieľ orientovať kvetinárov na dekoráciu domu prostredníctvom inscenovania a rôznych atmosfér. V tom čase to bol odvážny a inovatívny vklad, ktorý však svet kvetinárov akceptoval. Na základe tohto úspechu spoločnosť Béatrice vyvinie ozdobné predmety pod značkou ComingB o niekoľko rokov neskôr, viac v súlade so súčasnými trendmi. Koncept značky má byť schopný pravidelne meniť atmosféru vytváraním príležitostných inscenácií v dome. ComingB je inšpirovaný módou, túžbami a životným štýlom súčasnosti, aby ponúkal najnovšie trendy v dekoratívnych doplnkoch. Tím dizajnérov je pripravený študovať trendy a pracovať na tvorbe originálnych a farebných ozdobných doplnkov. Úspešná stávka na značku, ktorá teraz ponúka ročnú kolekciu, ktorá sa netrpezlivo očakáva na milovníkov dekorácie!

Katalóg vitamínov!

Od roku 2003 vystavuje ComingB svoje výrobky vo vlastných predajných miestach v Paríži, ale aj v rohoch venovaných Printemps, Galeries Lafayette, BHV ... Jeho katalóg sa značne rozšíril s príchodom praktického a malého nábytku dizajn, ale aj oddelenie pre skladovanie, textil alebo avantgardné osvetlenie. Od kuchyne po spálňu alebo obývaciu izbu si ComingB predstavuje praktické doplnky za veľmi prijateľné ceny pre celý dom a záhradu. V populárnom a hravom duchu sa Béatrice Tinguely ujal úlohy navrhnúť populárnu, ale napriek tomu sofistikovanú značku. Nájdite internetový obchod ComingB.