Podrobne

Nezvyčajné: online kabinet kuriozít

Nezvyčajné: online kabinet kuriozít

Často je ťažké nájsť neobvyklý, podivný alebo výstredný nábytok a predmety. Stratíte veľa času hľadaním správnych návrhárov a ceny nie sú vždy prijateľné. Dnes je možné prepojiť tieto dve stránky so stránkou: www.buycurious.fr. Ako už názov napovedá, jedná sa o web na predaj zaujímavých predmetov online.

Čo je Buycurious?

Je to internetový obchodný portál zameraný na súčasný nábytok a predmety priamo zo skrinky kuriozít, ktorý predstavuje mnoho dizajnérov, ktorí sa snažili o excentricitu. Zvieratá, hmyz, mušle, veda, erotika sú témy kabinetu zvedavosti a to je to, čo nájdeme na webe, ale v súčasnej verzii! K týmto témam sa bude pristupovať prostredníctvom nábytku, predmetov, odevov, šperkov alebo osvetlenia. Objekty sú prezentované vo forme tematickej „steny“ alebo projektanta! Záleží len na vás ...

Čo je tam?

Na tejto stránke nájdete trvalé objekty aj obmedzené vydania! Tu je niekoľko príkladov toho, čo si môžete kúpiť: gule so superhrdinami natiahnutými na nich, zažívací systém vyrobený s háčikom pod skleneným zvonom, vankúše s hubami priamo z rozprávky. Nájdete tu aj hrnčeky s hlavami starých bábik, náhrdelník s hmyzom alebo Barbie s mozgom namiesto hlavy! Plná kuriozít s originálnymi materiálmi zakaždým a predovšetkým s nádychom humoru! Plus: objednávky je možné vykonať 24 hodín denne a dodanie je celosvetové!