Feminizujte kúpeľňu za nízku cenu

Feminizujte kúpeľňu za nízku cenuWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Chcete dať dotyk pôvabu svojej mierne studenej kúpeľni? Navrhujeme, aby ste si feminizovali svoju kúpeľňu, aby sa z nej stal skutočný chrám krásy a pohody bez porušenia banky. Postupujte podľa pokynov!

Vylepšili sme nábytok

Ak chcete vašej kúpeľni dodať novú atmosféru bez toho, aby ste museli minúť príliš veľa, môžete začať obnovením nábytku. Nezabudnite ich namaľovať, prilepiť ich nálepkou alebo jednoducho vymeniť rukoväte pre ženské modely. Všimnite si však, že nájdete pekné modely za menej ako 100 eur a že nájdete umývadlo, na ktoré sa môžete opýtať pri zaoblenosti a ženskosti za 60 eur.

Ponúkame si zrkadlo hodné mena

Aká by bola ženská kúpeľňa bez veľkého zrkadla, ktoré vám umožní pripraviť sa? Potom ponúkame pekný rozmer, pokiaľ je to možné, podsvietený, ale môžete tiež pridať škvrny na boku, aby vám ponúkli zrkadlo ako je kino hviezda. Pre ďalší ženský dotyk uprednostnite okrúhly model.

Nasadili sme doplnky

A konečne, ak chcete feminizovať kúpeľňu, hrajte si s príslušenstvom! Rozhodnite sa pre mydlovú misu s okrúhlymi a elegantnými líniami, doprajte si chlpatú kúpeľňu a na sklenenú nádobu na polici prispôsobte bavlnu a make-up. Z farebného hľadiska neváhajte priniesť ženským dotykom ružové alebo fialové doplnky, ktoré dokonale ladia s prírodnými farbami, ako je béžová alebo šedá. A voila!