Články

Dunlopillo uvádza na trh ekologicky navrhnutý matrac!

Dunlopillo uvádza na trh ekologicky navrhnutý matrac!

Dunlopillo, ktoré už bolo intenzívne investované do trvalo udržateľného rozvoja, teraz ponúka prvú líniu ekologicky navrhnutej podstielky. Od tejto chvíle sa vplyv výroby výrobku na životné prostredie berie do úvahy už od jeho počatia a rodí matrace Cerise ako ukážka na webe But.

Nové materiály

Spoločnosť Dunlopillo vytvorila prvú výrobnú jednotku na svete z ekologicky navrhnutých materiálov spoločnosti Sustainable Development, ktorá umožňuje výrobu peny pre matrace. 100% obnoviteľné, tieto zložené peny majú svoje výhody spojené s veľmi kvalitnou výrobou. Baktérie sa vylučujú, rovnako ako prchavé organické zlúčeniny a látky, ktoré spôsobujú zdravotné problémy.

Matrace Cherry

Prvá matrace v ekologicky navrhnutej rade Dunlopillo Cerise je preto vyrobená z kompozitnej peny a lisovanej peny Dunlopillo, ktorá ponúka mäkké privítanie a pevnú oporu. Tikanie matracov je vyrobené z recyklovateľného polyesteru zloženého z hypoalergénnych a recyklovateľných textilných vlákien určených na zníženie rizika alergií. Okrem toho obsahuje aj know-how Dunlopillo, ako je technika prehrievania, ktorá umožňuje lepenie oboch pien bez lepidla, alebo systém No Flip®, ktorý ponúka povrchovú vrstvu vhodnú pre všetky ročné obdobia. Všetko za prijateľnú cenu 349 EUR! Chcete matrac vymeniť za Cerise, ale vezme späť svoju starú posteľnú bielizeň, aby ju úplne recyklovala! > Viac informácií na //www.dunlopillo.fr/