Ekologický, ale elegantný vianočný stôl

Ekologický, ale elegantný vianočný stôl

Jedným z vašich dobrých predsavzatí je zaujatie zeleného postoja. Voľba, ktorá si zaslúži ... Najlepšie je aplikovať ju na veľkú noc Štedrý deň, začať, ako sa hovorí, rok štýlu. Postupujte podľa pokynov!

Elegantný a ekologický stôl je možný!

Zastavte neopodstatnené predsudky a neochotu. Ekologický, ale elegantný stôl, existuje! Všetko spočíva v dobrých tipoch na zdobenie, ktoré možno ukradnúť. Po prvé, obrus alebo bežca stola môžu dobre vidieť dlhú rolu hrubej plsti. Pred odmietnutím počkajte na výsledok! Je skutočne nad nimi, že sa všetko hrá. Odvtedy strhnuté striebornými platničkami (aj keď v kartóne) prevládajú drevené šálky a svietniky, korkové vázy a majestátne konáre pokryté zlatými listami, očarenie a prírodná elegancia. Aby sme nahradili sviatočný lesk, pelety z drevnej štiepky môžu potom sublimovať stôl, zatiaľ čo sme sa ponáhľali dokončiť celú vec ekologickými sviečkami a šampanskými. Presvedčil?

Nakupovanie

Čo sa týka nakupovania, upútalo nás niekoľko kľúčových častí interiéru. Vo Ferm Living sa nazývajú „korkové večere“, korková podnos božsky ozdobený lesnými motívmi, plstené tácky v Muskane alebo dokonca „Gaspar“ v Alinéa (sivá drevená sviečka). Je len na vás, či sa budete riadiť týmito niekoľkými dekoratívnymi obľúbenými listami, aby ste vylepšili svoj sviatočný stôl! Veselé Vianoce!