Zoznámte sa s tvorcami čísla 74

Zoznámte sa s tvorcami čísla 74We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Nancy (taliančina) a Poupy (francúzština) sú bratranci. Žijú medzi Francúzskom, Talianskom, Ibizou a Thajskom a pozývajú vás, aby ste pri stretnutí objavili svoju pôvodnú značku.

Povedzte nám o svojom pozadí

Môj bratranec Poupy sa už 10 rokov staral o agentúru špeciálnych podujatí pre deti. A potom otvorila obchody venované narodeninám! Ja (Nancy) som pracoval v móde. Značka číslo 74 sme uviedli na trh pred 3 rokmi ... po narodení mojich detí.

Ako vznikla vaša značka?

Keď som porodila svoje dvojičky Giovanni a Alessandro, Poupy, môj francúzsky bratranec ma požiadal, aby som zariadil ich izbu. Chceli sme krásne, staré, ale nenašli sme naše šťastie. Takže Poupy mi povedal: „Odhoď to, budem hľadať skutočný vintage nábytok a dokonca budem pliesť prikrývky, ktoré s tým idú!“. Takto sa narodilo číslo 74.

Váš nábytok a ozdobné predmety sú inšpirované nábytkom z minulých rokov, prečo je táto voľba?

Východiskovým bodom dobrodružstva bol vintage štýl a zostáva obchodnou značkou číslo 74. Číslo 74 je však tiež širokým sortimentom textilu. Etický prístup. Autentické výrobky. Na zabezpečenie kvality našich výrobkov zabezpečujeme spoľahlivú a náročnú prítomnosť počas celého výrobného procesu, od výberu farieb, tkanín, techník ... až po dodanie. Všetky naše textílie sú vyrábané v Thajsku skúsenými remeselníkmi a ženskými družstvami. Poupy sa tiež „zamilovala“ do Thajska a Thajcov.

Aký je váš obľúbený výtvor? Prečo?

Naše malé kovové lôžko. Milujeme jeho rozkošný malý rozmer, kov ručne spracovaný a jeho ručne zafarbené bavlnené plátno ... Milujem to!

Môžete tiež ponúknuť „pasívny roh“, ako vyberiete objekty?

Naším hlavným poslaním je nájsť kúsky vintage dizajnu v zmenšenej veľkosti po celom svete. Rarita je naša najväčšia motivácia!

Aká je vaša rada pre vybavenie detskej izby?

Zmiešajte pekné staré hračky a modernejšie hry. Vytvorte si roh s kobercom vankúšov na podlahe a povzbudte svoje dieťa, aby čítalo a bolo v kontakte so zemou. Aby sme znížili výšku na niektorých miestach na väčšiu detskú veľkosť, stavíme na veci zavesené na strope ako girlandy, mobily, klzáky ... A aby bola miestnosť praktická pre dospelých a deti, rozhodli sme sa pre kufre alebo staré škatule pod posteľou na uklizenie miestnosti za 2 sekundy.

Aké sú vaše ďalšie dekoračné projekty?

Závesy, slová zavesené na stene a možno aj niekoľko malých kúskov, drevená stolička ... momentálne v Chiang Mai v úplnom stvorení ... Ak chcete nájsť celý svet značky, navštívte stránku www.numero74. com