Dekorácie inšpirujú zimné športy

Dekorácie inšpirujú zimné športy


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Čakali sme na ich veľký návrat. Zmeškali sme zimné športy! Našťastie na začiatku zimy sa tešíme z vrcholu troch údolí na obrovský klzisko Grand Palais v Paríži. A ak tomu tak nie je, preberá sa výzdoba interiéru!

Doplnky zimných športov ako ozdobné prvky

Lyžovanie, snowboarding, výlety na snežniciach a sánkovanie nie sú len na zasnežených svahoch! Ak je toto zariadenie vybavené starým štýlom alebo vybavené prvkami najnovšej generácie, zaslúži si, aby bol vystavený všetkým v dome. Znepriatelenie prchavého predmetu prišlo na oslavu zimy a štýlu chaty bez toho, aby bolo potrebné minúť jediný cent. Čo sa týka inscenovania, nemusíte sa obávať: uvedenie každého z týchto prvkov do interiéru je hračka! Závesné lyže zavesíme na strop, zarovnávame našu snowboardovú kolekciu na stenách a snehové topánky umiestnime ako umelecké diela. A ešte nie je koniec! Môžeme tiež visieť; na nástenný háčik, pár korčúľ, ktoré vytvoria ženskejšiu matnú atmosféru, alebo dokonca použijú vinobranie sane ako ozdobné podložky pre deky, sviečky a iné!

Silne inšpirované vzory

Po predstavení zameranom na športové vybavenie je teraz na rade dekoratívnych motívov vzdať hold zimným športom! Vankúš "Lyže" značky Chehoma si všimol. Jeho série kresieb (okuliare, palice, klobúky, svetre, sánky a rukavice) nás prenášajú do výšky v dvoch etapách, tromi pohybmi. V rovnakom duchu sa nám páči tienidlo „Foulée“ Grand Comptoir, na ktorom sa zdá, že krajina vrátane sedačkovej lanovky a lyžiarov bola maľovaná rukou. Pokiaľ ide o úložný vak „Altitude“ od spoločnosti Iosis, hrdo zobrazuje pletený vzor kabíny lanovky. Všetko pre to, aby sme trochu viac prispôsobili športy, vďaka ktorým sa milujeme chladnejšie ročné obdobia!Komentáre:

 1. Dervin

  In my opinion this is already discussed

 2. Shakaktilar

  I think this is a delusion.

 3. Chick

  Dobre povedané.

 4. Milton

  Congratulations, the brilliant idea

 5. Shajin

  Ask your calculatorNapíšte správu