Santa Claus je nezmyselný, kultový film od 80. rokov!

Santa Claus je nezmyselný, kultový film od 80. rokov!


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

No tak, trochu humoru a zábavy v našom tradičnom klenutom vianočnom stole! Bude to teda šnorchlovanie v samom srdci filmu „Santa Claus je nezdravé“, v ktorom herci súboru Splendid kempovali veľmi zvedavé postavy ... Alebo umenie natáčania dekorácie z 80-tych rokov, gýča a podľa možnosti datované. , v službe veselej komédie, ktorá sa stala kultom.

Potápanie v 80. rokoch

Dobre, príbeh sa odohráva v 80-tych rokoch a súbor filmu je taký starý, že jeho hrdinovia (alebo anti-hrdinovia) sú okrajoví. Jedna vec je istá: naše ozdobné (a odevné) chute sa od vydania celovečerného filmu z rovnomennej hry výrazne vyvinuli! Faktom zostáva, že kúzlo tejto skrútenej komédie, ktorá prechádza cestami Thérèse a Pierra Morteza pracujúcich v telefónnej ústredni združenia na Štedrý deň, je úzko späté s dobovým dekorom! Tapety s kvetinovými vzormi, sivou farbou a vyblednutým farebným kódom, veľkou prehozenou pohovkou, nástennými svetlami s viacerými odtieňmi ... Stručne povedané, dokonalá protiklad jasného, ​​elegantného a rafinovaného interiéru! Ale aj smiať sa, poďme na to!

Mrknite do našej dovolenkovej výzdoby

Pred decembrovým koncom a Santa Clausom sa vydá na cestu na severný pól, nič nebráni fanúšikom Santa Clausa, aby vo svojej dekorácii na Štedrý deň vstrekli nádych humoru ... Nápad pichnúť? Vytlačte tváre rôznych postáv a urobte z nich vtipné a nezvyčajné karty miesta! Zostáva len oddýchnuť si v radostnej relácii domáceho kina, aby sa znovu objavil tento legendárny film, ktorý nosia mnohí z našich obľúbených hercov: Thierry Lhermitte, Marie-Anne Chazel, Gérard Jugnot, Christian Clavier, Josiane Balasko, (la hlas) Michel Blanc…