6 nápadov dekoratívnych doplnkov ponúknuť zelenej

6 nápadov dekoratívnych doplnkov ponúknuť zelenej

Hľadáte darčekový darček pre trendového „zeleného“ milovaného človeka? Tu je niekoľko zelených nápadov, ktoré môžete skopírovať a vložiť!

Háčiky z bukovej srsti

Na zavesenie kabátov, šperkov, klobúkov alebo tašiek hlasujeme za háčiky na kabáty! Z dobrého dôvodu ich montáž na stenu znamená, že zaberajú málo miesta, sú tiež veľmi praktické a často prichádzajú v zábavných tvaroch. To je prípad kvadruo háčikov na kabáty, ktoré boli podpísané Enom vo Fleuxu. Docela prírodné bukové pešiaky, ktoré by mali potešiť trochu ekologickej výzdoby.

Zrkadlo na vlásie

Máte radi zelený a nepredvídateľný darček? Zrkadlo Halo, ktoré je k dispozícii na serveri Fleux, by vás malo zviesť ... Ako rám okolo jeho okrúhleho povrchu: hriva z vlásia. Čo vzbudilo prekvapenie a fascináciu každého sebauznávajúceho ekologického priateľa!

Kartónový kalendár

Vianoce sú ideálnou udalosťou, ktorá ponúka dekoratívny kalendár. Ale nielen žiadne! Na FR66 sme našli ten, ktorý spĺňa vaše ekologické kritériá ... a ktorý kombinuje talent ohromiť nás s jeho mimoriadnym dizajnom. Tento model, ktorý sa skladá z kartónových kruhov, ktoré sa otáčajú ako kolesá, nám umožňuje umiestniť sa v deň, dátum a mesiac.

Korková rohož

Zelená a nadšená z varenia? Možno by ste si pre neho mohli rezervovať stôl v korku, zelený materiál na vrchole trendu, ako napríklad model Ferm Living vytlačený vznešeným poetickým a lesným motívom…

Plstená fľaša s horúcou vodou

A prečo nie fľašu s horúcou vodou? Koniec koncov, je zima, je zima a je to len začiatok! Naša prvá voľba? Fľaše na horúcu vodu ako Béa s názvom „otecko má studené nohy“. Všetko v plsti a ozdobené vyšívanými vzormi by malo zaplniť chladných ekológov.