Ktorý vianočný denník pre ktorý slávnostný stôl?

Ktorý vianočný denník pre ktorý slávnostný stôl?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Od rozmachu vo varení sa z estetického hľadiska stávajú aj pôžitky zo stola! A na sviatky to bude vianočný log, ktorý bude v strede stola a bude hrať ozdobné hviezdy. Priblížte si trendy denníky 2012, ktoré sa zobrazia na vašich tabuľkách.

Záznam o hviezdach hviezd

Jedlá, ktoré sú uvedené pri stole, už nesúvisia iba s potešením z chuti, ale zahŕňajú aj pocit zraku! Koláč by už nemal byť len dobrý, ale musí mať vizuálny efekt, ktorý bude plne súčasťou dekorácie vášho stola. Dezert sa stane vrcholom vašej dekorácie vďaka pečivu, ktoré je čoraz hravejšie a odvážnejšie. Každý rok sa výber vianočného denníka stáva kolosálnym problémom, pretože dezert bude musieť potešiť vašich hostí, ale tiež uzavrieť jedlo estetickou apoteózou, ktorá bude zodpovedať aj vášmu stolu. Preto je potrebné myslieť na tieto dve veci súčasne, aby dokonale ladili a ponúkli vášmu vianočnému dekorátu ohromujúcu tému.

Denník novej generácie

A aby vám pomohol urobiť váš dezert prekvapením z jedla, sú kuchári transformovaní do skutočných dizajnérov! Odložili sme tradičnú valcovanú guľatinu a jej plastové dekorácie v prospech kulinárskych výtvorov, ktoré by sme sotva chceli ochutnať, pretože vizuál je čistý. Dnešní kuchári kuchárov úplne vymýšľajú denník Yule, aby sa oslobodili od tradičných kódov a foriem, a výsledok je veľkolepý!

Prehľad denníkov za rok 2012

Šarža vianočných guľôčok z roku 2012 je viac ako lákavá s neuveriteľnými tvarmi a chuťou. Každý má svoju vlastnú interpretáciu: Dalloyau žmurkne na plastických dekoráciách tým, že sa im tento rok ponúkne ochutnávka. Pierre Hermé sa baví so slovom bûche a ponúka na degustáciu priame pne z dreva a Maison du Chocolat transformuje kmeň na jedľový strom s čistými čiarami. Tieto krásne polená tak nájdu svoje miesto napríklad s tradičným dekorom stola v červenej a bielej farbe. V Arnaud Delmontel a Fauchon je denník inšpirovaný zasneženou horou a stáva sa sériou snehobielych vrcholov pre originálny a moderný vzhľad. Potom vsádzame na biely, strieborný alebo zlatý stôl s hrami priehľadných fólií v miskách, ktoré evokujú kocky ľadu. Dokonca aj mrazený gigant prehodnocuje tradičné denníky a ponúka im pohľad na udalosť. Mrazená čokoláda je grafická s guľami, ktoré sa usadzujú po celej dĺžke a pečivo má guľatý tvar peknej vianočnej darčekovej krabičky. Tieto šperky môžu byť inštalované na stôl s dizajnovými akcentmi, ako aj tradičnejšie. Nakoniec sa v Sébastien Gaudard zmení denník na pusinky s nádherným markízou pre čarovný a veľkolepý stôl, ktorý zdôrazňuje nádheru osláv konca roka!


Komentáre:

  1. Tot

    Why nonsense, it is ...

  2. Burdette

    It is remarkable, rather amusing message

  3. Kajigar

    It is the simply remarkable answerNapíšte správu