Aké farby si vybrať pre bohémsky štýl svadby?

Aké farby si vybrať pre bohémsky štýl svadby?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Chcete umiestniť jeden z najšťastnejších dní svojho života na znamenie romantizmu? Rozhodnite sa pre ultramoderný bohémsky štýl. Zdôraznite jemnosť a plynulosť svadobných šiat a oblečenia šťastného výhercu, ako aj dekorácie slávnostného miesta. Aby kúzlo fungovalo, dajte pýchu prírodným materiálom a zmesi jemných a práškových farieb, ale tiež svetlých a trblietavých farieb.

Český a camaieux duch

V bohémskom štýle sa zvýrazňujú odtiene ružovej, fialovej, jemnej zelenej a modrej. Výber kvetín, ktoré tvoria stredobod zodpovedajúci svadobnému kytici, ako aj výber jedál a hodvábnych a čipkových stužiek, musí preto rešpektovať harmóniu tónov. A s týmito farbami nehrozí riziko zlého vkusu, pretože sa navzájom perfektne dopĺňajú, úžasne sa prelínajú. Tmavo ružová a levanduľová modrá s interpunkciou fialovej alebo fuchsiovej, práškovej ružovej a fialovej alebo dokonca nefritovej zelenej a fialovej farby sú úspešnými kombináciami farieb, všetko v jemnosti. Zvážte dotyk jasu vložením niektorých prvkov nepoškvrnenej bielej alebo potvrďte eleganciu týchto farebných harmónií s niekoľkými dotykami ecru.

Fotokredit: Unimariage

Dekoratívne predmety v žiarivých farbách

Neváhajte predstaviť niektoré ozdobné predmety bohémskym duchom. Porcelánové šálky zdobené peknými kvetinovými vzormi alebo motýlikmi a vtákmi. Elegantne uvítajú biele, ružové a levanduľové mandle sladké. Nerobte však chybu: ak je bohémsky štýl prepracovaný s absolútnou jemnosťou, umožňuje použitie žiarivých farieb schopných zvýrazniť odtieňov slabnutia dynamickými tónmi. Bohémsky štýl je predovšetkým pozvaním na cestovanie. Rovnako ako cigánske karavany sa vaša svadobná výzdoba rozsvieti červeno, elektricky modrou a oranžovou farbou. V časti obradnej haly alebo v parku je umiestnené intímnejšie miesto vhodné na konverzáciu: niektoré kreslá a kreslá na ratanový gauč s orientálnym duchom, indický konferenčný stolík a mnoho farebných vankúšov, lampášov a koberčekov inšpirovaných etnickým pôvodom. starožitnosť. Úspešná kombinácia žánrov inšpirovaných ruskými, východnými a indickými kultúrami.

Fotoredit: Originálna svadba / svadobná farba

Český duch pre svadbu na vidieku

Estetické kódy sa líšia v závislosti od umiestnenia obradu. Meštiansky dom nachádzajúci sa v centre mesta nie je vyzdobený ako chalupa uprostred prírody. Vidiecka svadba s bohémskym duchom vám umožní vniesť do svojho tvorivého ducha dych slobody. Oživte záhradu viacfarebnými girlandami a neváhajte vytvoriť obrovskú mozaiku zladením krytov záhradných kresiel, aby ste si ich mohli lepšie osvojiť. Získate bohémsky hippie inšpirovaný dekor. Na terase zahrejte atmosféru spleťou kobercov Berber, rohožiek z lana a hodvábnych a zamatových vankúšov. Ak si chcete zariadiť stánok ako príves alebo tŕň, aby ste pre svoje šťastie vytvorili skutočný šperk, budete si musieť vyberať látky, ktoré nie sú o nič menej farebné.
Fotokredit: Mariee.fr Naše praktické videá s dekoráciami


Komentáre:

 1. Hunfried

  Jar!!!

 2. Matthias

  Ospravedlňujem sa, že sa teraz nemôžem zapojiť do diskusie. Veľmi málo informácií. Ale rád budem túto tému sledovať.

 3. Penleigh

  Curious question

 4. Jareth

  Bravo, skvelý nápad

 5. Arashishura

  I think you are not right. I can defend my position.

 6. Ahsalom

  It is delightfulNapíšte správu