Video: Prispôsobte vianočné sviečky pohromade

Video: Prispôsobte vianočné sviečky pohromade


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kto hovorí, že Vianoce hovoria sviečky, ktorí hovoria sviečky, držiaky sviečok! Presne tak, ako je to s drahým a kreatívnym modelom prepracovaným ... škaredým? Budete prekvapení! Lepené v tvare špirály a vybrané v zlatej alebo striebornej farbe, gumové nite nášho detstva vás môžu tiež ohromiť. Tu je návod, ako prispôsobiť vianočné sviečky pohromade!

Pozrite si video:

úroveň: prostriedky Čas dokončenia: 25 minút Orientačné náklady: 10 € Potrebné materiály: 3 sklenené sviečky a zlaté a strieborné nite zo striebra + špeciálne plastové lepidlo

Kroky

- Vonkajšiu časť držiaka tealight prilepte špeciálnym plastovým lepidlom - Omotajte drôty scoubidou okolo držiaka tealight - Dočasne držte drôty za špendlík - Postupujte rovnakým spôsobom s ostatnými držiakmi tealight. Dekoratívne tipy: - Nechajte lepidlo usadiť na čajovej sviečke na 5 minút. Scoubidou sa tak drží lepšie a rýchlejšie! - Nasledujúci deň, keď je lepidlo úplne suché, prebytočné lepidlo utrite malou kefkou, aby ste dosiahli čistejšie výsledky! Vytvorené: Amandine Dardenne, autorka knihy „Scoubidous“ na vydavateľstve TanaKomentáre:

 1. Smith

  Ďakujem, že ste si vybrali radu, ako vám môžem poďakovať?

 2. Thor

  What do you think about the fact that Vicente Del Bosque will lead the Spanish national team?

 3. Thao

  always pzhalsta ...

 4. Galeron

  I consider, that you are mistaken. Poďme o tom diskutovať.Napíšte správu