Komentáre

Heytens zdvihne závoj na svoje látky a záclony

Heytens zdvihne závoj na svoje látky a záclony

Tento rok belgický textilný cukrársky dom predstavuje nové dekoratívne zázraky vo svete záclon, záclon, čelných dosiek a doplnkov z textílií. Jeho ponuka má tú výhodu, že sa prispôsobuje individuálnemu vkusu, pretože šitá na mieru je v čele značky! Od bielizne po taffetu, bavlnu alebo cretonne ponúka spoločnosť Heytens širokú škálu látok na dekoráciu nášho interiéru od A po Z. Príležitosť prehodnotiť a prispôsobiť svoju dekoráciu tak, aby sa vyrazila na pravú nohu!

Belgická história

Príbeh spoločnosti Heytens je predovšetkým príbehom vášne, ktorá sa začína príbehom človeka, dekoratéra a inovátora v srdci. Robert Heytens sa rozhodol pokračovať v kariére práve pri predaji textílií, záclon, záclon a súvisiacich predmetov (tapety, nástenné maľby). Jeho vyznanie? Uprednostňujte kreativitu vzoru a vynaliezavosť farby. Jeho prvý butik, vytvorený v roku 1974 v belgickom Overijse, bol taký úspešný, že malý rodinný podnik čoskoro začal otvárať obchody. Prvé inaugurácie sa uskutočňujú najskôr na domácom území, potom vo Francúzsku, kde značka Heytens inauguruje svoje prvé predajné miesto v Dijone, v roku 1995. Bude potrebné počkať ďalšie dva roky, kým sa rodinný podnik nestane znakom medzinárodnej! Od roku 1997 začala skupina nový cyklus zvyšovaním počtu svojich obchodných miest, aby sa etablovala vo Švajčiarsku, Luxembursku a vo zvyšku Európy. Belgický dom bez toho, aby opustil svoj flámsky pôvod, ktorý vyznačuje jeho štýl, rozširuje svoje know-how na všetky textilné dekorácie tým, že sa potýka so všetkými atmosférami, od najjemnejších až po najviac barokové.

Zakázané hviezdy

Okrem veľkého sortimentu rôznych textílií patrí sila spoločnosti Heytens do služieb, ktoré ponúka v každom zo svojich predajných miest. Demokratizáciou na mieru belgická značka poskytuje prístup k personalizovanej dekorácii, ktorá bola predtým vyhradená pre obmedzený počet zákazníkov. Poradcovia spoločnosti Heytens poskytujú podporu od prípadu k prípadu odporúčaním výberu látky a štruktúrovaním dekoračných projektov každého z nich. Dokonca je možné nechať ich prísť k vám domov na mieru alebo na textilné rady v závislosti na jej interiéri! S ponúkanou cukrovinkou pre všetky závesy je teraz trnitým problémom šitia vzdialená pamäť ...

Ako si vybrať závesy?

Pri výbere textílií, počínajúc materiálom, typom oblečenia (rolety, japonské panely, priesvitky atď.), Ale aj s povrchovou úpravou (viečka, rufa, vlna, atď.) Je potrebné zohľadniť niekoľko prvkov. V Heytens je táto dostupná v pol tucte možností, čo vám umožní prispôsobiť si textilný dekor podľa vnútornej atmosféry. A dokončiť všetko, nič ako prevzatie textilných vzorov na iných podkladoch! Tienidlá, vankúše alebo čelo postele, spoločnosť Heytens podľa vlastného uváženia odmietne váš výber! Navštívte obchody alebo www.heytens.com.