Komentáre

Video: Grand Prix riadu

Video: Grand Prix riadu

Už tretí rok po sebe organizuje frankfurtský výbor a Konfederácia riadu v roku 2012 Veľkú cenu riadu. Po 8 etapách v regiónoch sa súťaž skončila veľkým finále, ktoré vás pozývame objavovať na obrázkoch. Pozrite si video: video id = "0" /

Riad okolo „denného očarovania“

Pod dohľadom Catherine Laborde, predsedníčky poroty, a Cendrine Dominguez, kmotry Grand Prix 2012, má osem kandidátov (4 amatéri, 4 profesionáli) slovo na tému „denne očarovaní“, aby položili stôl. dva v čase obmedzenom na 45 minút.

Tabuľky v súťaži

Pokiaľ ide o amatérov, stolová bielizeň sa vyberá rýchlo a konkurenti si kladú dôraz na stôl. Potom postupne vidíme vzhľad stola s veľmi vidieckym vzhľadom, ktorý berie kvetinové doštičky ako východiskový bod, stôl v ázijských tónoch, ktorý neprekáža cestovaniu, stôl s klasickými prízvukmi ako „Na strane Swanna“. alebo veľmi slávnostný stôl vďaka zlatej farbe. Súťaž medzi profesionálmi začína veľmi rýchlo a tabuľky sú nastavené s dôverou. Výsledok: klasický elegantný stôl, zeleninový stôl, zelený a modrý stôl a veľmi labužnícky stôl.

Veľkí víťazi

Po zložitých rokovaniach porota vydá svoj výrok. Pre amatérov je to tabuľka krajín, ktorá vyhrá hlas, zatiaľ čo pre profesionálov je tabuľka zeleniny vyhlásená za víťaza. Valeria Rosas (amatér) a Mathieu Pericon (profesionál) každý vyhrá nadáciu riadu v hodnote 2 500 eur. A aký je váš obľúbený stôl?