Aké farby by sa mali dať tradičnému stromu?

Aké farby by sa mali dať tradičnému stromu?

Výber dekorácie vášho vianočného stromu znamená vytvorenie vesmíru, ktorý je magický a zároveň priateľský k sviatkom. Ak chcete vytvoriť tradičný vianočný strom, držte sa symboliky Vianoc v čistej tradícii. V tomto teplom a autentickom duchu uprednostňujte ozdoby v odtieňoch červenej, bielej a zelenej.

Vianoce na horách

V príjemnom a teplom štýle si vyberte strom zdobený tradičnou a autentickou výzdobou inšpirovanou duchom chaty. V červenej a bielej farbe si vyberte gule, girlandy z borovicových šišiek a drevené ozdoby oblečené v losoch a Santa Claus v tradičných šatách. Tieto dekorácie prebudia v zime ducha Vianoc. Pozvite prírodu do svojho domova pridaním horských zvierat do vianočného stromu. V odtieňoch červenej, hnedej a zelenej dodajte svojmu ozdobnému vesmíru veľmi prirodzené akcenty. Rovnako ako dekorácia inšpirovaná chalupou znásobte srdcia v červenej farbe a medailóny na alpskú krajinu. V hnedej farbe pridajte guľôčky čokoládovej farby a drevené koruny. Vianočný strom, ktorý je autentický a priateľský, kladie na svoj najkrajší odev. V zelených, čokoládových alebo červených ginghamoch sa snehové vločky, šišky a snežnice spájajú a ponúkajú dekoráciu inšpirovanú prírodou a jej farbami. Švajčiarsky kravský zvonček v zelenej alebo červenej snehovej vločke kombinuje klasické vzory a farby pre čarovné Vianoce.

Vianoce z minulých rokov

Znovu objavte svoje spomienky z detstva pomocou vianočného stromčeka, akým je dekor včelárstva. Tradícia drží vianočné ozdoby. Sobie girlanda, Santa Claus, hojdací kôň a zvonček, všetky ingrediencie sú tu, aby ste prežili čarovné Vianoce. V starom štýle klasické ozdoby navodzujú pôvab tohto obdobia v autentickom duchu. V tejto červenej a zelenej dekorácii vyberte dekoratívne prvky, ako sú gule, anjeli a hviezdy, aby ste našli dušu vášho dieťaťa. Tvarujte svoj strom podľa svojho obrázka. Základné farby vianočného stromu z minulosti sú zelená, červená, zlatá a biela pre nezabudnuteľné vianočné večierky. Nakoniec si vyberte zelené a červené tóny, aby ste zostali v klasickom svete.

Mrazivé Vianoce

Vianočný strom oblečený v bielej farbe symbolizuje čistotu Vianoc pod snehom. Ak chcete zosilniť tento obraz zasneženej jedle, nastavte matnú dekoráciu. Matné kopule, vločky a priesvitné hviezdy, biele veveričky, kvapľové gule, girlandy vyrobené z matných guličiek alebo biele vianočné vločky, hrajú na bielom a priehľadnosť skla vytvára ľadový vesmír plný šarmu. Podľahli mäkkosti bielej pre vianočné oslavy pod znamením zimy pod snehom. Pozvi ľadové kry do svojho sveta so zvieratami vyvolávajúcimi chlad, ako sú tučniaky, ľadové medvede a Eskimos. Umiestnite zasnežené stalaktity na koniec vetiev stromu, aby ste vyvolali ľadové Vianoce. Na dokončenie tejto nepoškvrnenej maľby pridajte nádych originality s ornamentami, ktoré miešajú bielu a striebornú pre dokonalú harmóniu.