High-tech darček pre všetkých

High-tech darček pre všetkých

Nemusíte byť geek, aby ste ocenili high-tech dary. Prepojený svet zviedol všetkých, od najmenších po najstaršie a zapojila sa celá rodina. Tu je výber high-tech objektov, ktoré môžete ponúknuť na Vianoce, aby ste videli život v 2.0.

Smartfón

Nie, smartphone sa nepoužíva iba na telefonovanie: umožňuje vám fotografovať, filmovať, ísť do obľúbených sociálnych sietí a hrať sa. V kapote Santa vidíme Galaxy S3, iPhones 5 a Nokia Lumia.

Tableta

Ako symbol nomádskeho spojenia vstúpil tablet do našich domovov a potešil celú rodinu. Vďaka nej konzultujeme svoje obľúbené stránky, čítame jej obľúbené časopisy a najmladší sa bavia so vzdelávacími a zábavnými aplikáciami. Medzi novými funkciami sa očakáva, že iPad mini bude veľkým úspechom pre staršie a Leappad pre mladších.

3D televízia

Televízia robí svoje kino a 3D technológiou sa pozeranie filmu stáva veľkým okamihom veľkolepého zážitku zdieľaného celou rodinou. Medzi najočakávanejšie ploché obrazovky na Vianoce môžeme zaradiť Samsung UE32ES6300 alebo Panasonic TX-P50ST50.

Herná konzola

Už nie je vyhradená pre dospievajúcich a umožňuje vám zhromaždiť všetky generácie v okolí hry, aby ste sa mali dobre. Na Vianoce 2012 je najočakávanejšou hernou konzolou nový Nintendo Wii U, ktorý sa používa s dotykovým ovládačom. Doplnky, vďaka ktorým bude konzola ešte príjemnejšia pre používateľov, sa tiež budú očakávať ako Kinect pre Xbox 360.