Informácie

Lekcia dizajnu podľa Ferm Living

Lekcia dizajnu podľa Ferm Living

Toto meno ešte nepoznáš? Emulujú ho však naši priatelia v severnej Európe! Ferm Living, dánska značka špecializujúca sa na dizajn interiéru, bola založená v roku 2005 grafickou dizajnérkou Trine Andersen. Jeho vesmír? Dômyselná zmes modernosti a ročníka, jednoduchých tvarov a hravej škandinávskej grafiky. Ferm Living tak vyvíja objekty so silnou identitou, počínajúc prírodnými materiálmi, ako je papier, bavlna alebo korok. Inscenácia je remeselná a dizajn je rozpoznateľný medzi tisíckami! Značka ponúka široký výber dekoratívnych predmetov pre domácnosť, od tapiet s geometrickými vzormi až po hravé nálepky, doplnky do kuchyne alebo dokonca dekorácie detských izieb.

Kreativita na dosah ruky

Nová dánska značka Ferm Living, založená v roku 2005, predstavuje novú vlnu škandinávskeho dizajnu. Zakladateľ a dizajnér značky Trine Andersen vyrába produkty v škandinávskom duchu, kde sú dizajn, kvalita a príroda neoddeliteľné. Intenzívne farby, moderné výtlačky, pletená bavlnená pletenina ... Výtvory Ferm Living prinášajú do našich interiérov svet inšpirácie. Od detstva Trine vytvára objekty a zaoberá sa umením šitia. Vo svojej malej dedine Jylland na severe Dánska už vyrábala šaty pre svoje bábiky, keď bola mladá, zo zvyškov látok získaných z odevnej továrne jej rodičov. História spoločnosti Ferm Living sa začína pred 7 rokmi. Trine potom zúfalo hľadá originálnu tapetu pre svoj interiér. Keďže nenašla šťastie v obchode, rozhodla sa vydať sa do tvorby vzorovaných tapiet. Prvá kolekcia - pozostávajúca výlučne z ultra moderných tapiet - sa narodila o niekoľko mesiacov neskôr, vo februári 2006. Značka sa pôvodne špecializovala na grafický dizajn a potvrdila tento prvý úspech pred rozšírením svojho katalógu o rôzne bytové doplnky. , Potom nasleduje diverzifikácia ponúkaných produktov, pričom sa vždy zachovávajú rovnaké grafické pokyny - trojuholníky a diamanty v trieštivých farbách, hravé a bukické čierne siluety. Známy vtáčik, symbol značky, bol inšpirovaný Trine psychickou osobou: teraz sa nachádza na nálepkách, vankúšoch a iných doplnkoch Ferm Living!

Aktuálny ročník

Spoločnosť Ferm Living ponúka predovšetkým katalóg každodenných predmetov v súlade s dobou. Dánske výtvory kombinujú nápadité tvary a neobvyklé predmety s moderným a klasickým vzhľadom, bez toho, aby sa odklonili od tradičného škandinávskeho štýlu. Obľúbené materiály značky sú prírodné prvky v surovom stave: papier, bavlnená šnúra, surové hodváb, korok atď. Okrem tapiet vytvára Trine mnoho kuchynských doplnkov - od čajovej utierky po drobnozber alebo hrnčeky. Pokiaľ ide o skladovanie, značka dáva hrdosť na miesto pre koše na prádlo, grafické boxy alebo dokonca aj hravé police. Kompletnú prehliadku katalógu nájdete na webovej stránke: //www.fermlivingshop.com.