Krátko

Stolná dekorácia, vianočné snehobiely

Stolná dekorácia, vianočné snehobiely

Vianoce sú príležitosťou stretnúť sa s rodinou a podeliť sa o dobré jedlo. A čo môže dobre fungovať pri dobrých jedlách? Je to očividne krásna prezentácia, pekná dekorácia stola. Aby sme prelomili tradičné červené a zelené Vianoce, ideme na bielu farbu snehu v krajine Santa Clausa ...

Vianočný obrus a dekorácie

Najprv potrebujete jednoduchý biely obrus, ktorý si nainštalujete na svoj stôl. Potom posypte snehom a pridajte malé biele gule, čím vytvoríte zasneženú atmosféru! Potom môžete pridať niekoľko držiakov sviečok, aby váš stôl poskytol teplú stranu so vzormi pripomínajúcimi vianočný večierok: soby, Santa Clausa, jedľa, snehové vločky, zostávajúce v bielom tóne ... Stôl príliš neprepúšťajte, odchádzajte miesto na riad, ktoré bude veľkorysé!

Stolový a párty stôl

Na jedlá si môžete vybrať najkrajšie krištáľové alebo sklenené misky, priehľadné alebo biele, aby ste zostali v našej téme. Dosky budú samozrejme rôzne: biele alebo priehľadné ako stalaktity. A príbory z bielej slonoviny sa dôrazne odporúčajú!„Plus“: pridajte napríklad držiak menu alebo držiteľ mena s malými ľadovými medveďmi, ako to ponúkame v našom výbere.