Informácie

Kalendár čakajúci pred Vianocami

Kalendár čakajúci pred Vianocami

Všetci ste netrpezliví stretnúť sa s rodinou pri krbe, aby ste oslavovali Vianoce, ochutnali dobré jedlo a otvorili svoje darčeky. Počas čakania na D-deň, ako chce tradícia nemeckého pôvodu, budete trpezliví s adventným kalendárom určeným pre najmenších aj pre dospelých! Naučíte sa dokonca urobiť z nich, aby ste vložili to, čo chcete!

Ktorý adventný kalendár si vybrať?

Počas tohto obdobia nie je ťažké nájsť adventný kalendár! Ponuka je však taká široká, že si nie je ľahké vybrať. Prvý tip: zahrajte si ho bezpečne zakúpením kalendára so Santa Clausom, stromom alebo sobom. Bude to určite klasika, ale bude vítaná uprostred zimy, či už v dreve alebo tkanine! Ďalšie riešenie: kalendáre s malými zásuvkami, iné s ponožkami, ktoré môžete zavesiť nad krbom, na stenu alebo položiť na policu. Tento typ kalendára má dvojitý efekt, pretože ho môžete naplniť tým, čo chcete! Je ideálny pre deti, ktoré každý deň objavujú čokolády, cukrovinky a malé hračky!

Druhou alternatívou je vytvorenie vlastného adventného kalendára

Pre tých najkreatívnejších z vás si vytvorte adventný kalendár. Potrebujete iba škatule (napríklad na zápalky) vyrobené z kartónu alebo dreva, lepidlo na drevo, farby a vianočné ozdoby. Jediné, čo musíte urobiť, je zložiť škatule v tvare kocky alebo pyramídy, ozdobiť ich, vyznačiť čísla 1 až 24 v každej škatuľke a vyplniť ich úvodzovkami, pochúťkami alebo malými darčekmi! So všetkými týmito zložkami bude váš kalendár jedinečný! Dotyk originality: Pre milovníkov čaju sú adventné kalendáre zložené z čajových vreciek a pre potešenie vašich verných spoločníkov, ktorí sú v konečnom dôsledku súčasťou rodiny, existujú adventné kalendáre pre psov. Na Vianoce je dobré, že všetkým prinášame radosť, však?