Komentáre

Akú farbu by mala mať dekorácia geometrických vzorov?

Akú farbu by mala mať dekorácia geometrických vzorov?

Šumivá a dynamická dekorácia s geometrickými vzormi umožňuje vymyslieť originálny a moderný abstraktný vesmír. Grafické tvary odhaľujú emócie, ktoré stimulujú kreativitu a predstavivosť. Ak chcete zdôrazniť tento pozitívny vplyv na morálku, rozhodnite sa pre vitamínové farbivá. V retro štýle môžete pridať farby v odtieňoch khaki, hnedej alebo šedej. V prípade dizajnérskej dekorácie potlačte tieto grafické vzory čiernobielo.

Vitamínové farby na ozdobu s geometrickými tvarmi

Grafické vzory, inšpirované šesťdesiatimi rokmi, sú sprevádzané jasnými farbami pre odvážny dekoratívny vesmír. Vo vašom interiéri pozýva výbuch primárnych farieb, ako je modrá, červená a žltá. Tieto farby slúžia ako odtok pre každodenné starosti. Skombinujte tieto honosné farby s geometrickými tvarmi a získajte pozitívnu energiu. V modernom štýle tieto tóny ponúkajú jedinečné a osviežujúce pocity. Tieto farby sú k dispozícii v zelenej, fialovej a oranžovej farbe a prinášajú do vášho interiéru radosť a svetlo. Tento grafický a farebný vesmír vzrušuje zmysly. Rozhodnite sa pre okrúhle, štvorcové alebo obdĺžnikové tvary. Kruhy farieb sa pozývajú na tapetu a vankúše, zatiaľ čo obdĺžniky a štvorce zodpovedajú nábytku ako na mondrovskom plátne. Táto šikovná zmes popových farieb oživí váš štýl. Pre úspešnú grafickú výzdobu sa opovážte farby a zmiešajte ich.

Čiernobiele grafické vzory pre dizajnový štýl

Trend geometrických vzorov vo výzdobe zdôrazňuje tieto formy: diamant a trojuholník. Posteľná prikrývka, prikrývka alebo koberec, obliekajte tieto tvary čiernobielo alebo šedo a čierne pre dizajn a grafickú dekoráciu. Tieto farby dokonale zapadajú do moderného štýlu. Dizajn je ocenený v kontraste farieb. Pre bizarnú a dizajnovú atmosféru sú nálepky a tapety predstavené okolo čiernobielych vzorov. Tieto farby sa obzvlášť dobre hodia do moderného a kultivovaného vesmíru. Kombinácia týchto dvoch farieb prináša vášmu interiéru interiér. Trend je s čiernymi a bielymi alebo bielymi a sivými grafickými vzormi, ktoré vytvárajú harmóniu tvarov a farieb v dizajnovej dekorácii.

Retro trend v geometrickej výzdobe

Čistý a geometrický dizajn 50-tych rokov sa vracia do interiérov. Textília, ktorá je tkaná žakárovým tónom v khaki farbách, vytvára retro štýl v súlade s dobami historických vzorov. Táto inšpirácia sa vyznačuje aj odtieňmi zelenej, ktoré sú k dispozícii na ozdobných predmetoch. Khaki, čokoláda a šedá ponúkajú možnosť kombinovať zimné aj trendy farby s geometrickými tvarmi. Môžete hrať na geometrických tvaroch a farebných gradáciách, aby vášmu interiéru dodal jedinečný a jedinečný charakter s retro dotykom. Pastelové tóny sú ideálne integrované do dekorácie s geometrickými tvarmi pre zaručený vintage štýl. Atmosféra 50. rokov potom zaujme miesto vo vašej dekorácii s prítomnosťou abstraktných tvarov v zelených farbách taupe alebo khaki.