Video: Vytvorte záclony na leto a zimu

Video: Vytvorte záclony na leto a zimuWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vaše okná nie sú vybavené žalúziami a chceli by ste byť chránení pred chladom a svetlom? Chceli by ste urobiť záclony, ktoré sú vhodné pre leto aj zimu? Alice Gautier, dekoratérka interiéru, vám poradí, ako vytvoriť záclony vhodné pre všetky ročné obdobia.

Pozrite si video:

Závesy pre všetky ročné obdobia

Chute a potreby sa líšia v závislosti od každého ročného obdobia. Ak chcete sledovať ročné obdobia, môžete vytvoriť záclonu pomocou dvoch rôznych textílií: hustú teplú záclonu na zimu a chladnejšiu a ľahšiu oponu na leto. Svetelná opona umožňuje svetlo, zatiaľ čo hrubá opona funguje ako prekážka pre chlad a priame slnečné žiarenie: ideálne pre ľudí, ktorí radi spia v tme. Ak chcete zvoliť štruktúru svojich záclon, obráťte sa na svoj osobný vkus. Avšak, v lete, kvetinová tkanina môže byť obzvlášť príjemná.

Vytvorte lem závesu

Na dosiahnutie pekných povrchových úprav záclon je dôležité vedieť, ako vytvoriť estetický lem. Vystrihnite vyčnievajúce závity a potom ohnite okraj závesu na dve klapky. Hem dokončite šitím, nanesením lepidla pod klapky alebo dokonca pomocou nažehľovacích prúžkov, ktoré upevníte pomocou žehličky. Získate tak krásny lem pre pravidelnú a čistú oponu. Ak budete postupovať podľa rady Alice Gautierovej, vaše okná budú mať prispôsobenú záclonu, ktorá je zvlášť vhodná pre každú sezónu. Pozrite si video Vytvorte závesy na leto a zimu na stránke Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.