Krátko

Vianoce: záclony udávajú tón

Vianoce: záclony udávajú tón

Už vieme, že záclony sú báječné doplnky, ktoré môžete meniť podľa svojich predstáv a vytvárať dekoratívne efekty po celý rok. A na konci roka závesy dali tón vianočným a silvestrovským dňom. Demonštrácia.

Tradičné závesy

Pokiaľ ide o vianočné dekorácie, súťažia dva tábory: tradičné a moderné. Ak si neviete predstaviť vianočné dekorácie bez červenej farby a bez bacuľatého Santa Clausa, ste bezpochyby stúpencom tradičných Vianoc. V tomto prípade si vyberiete záclony, ktoré sú inšpirované horou v teplých farbách a typických vzoroch, ako sú srdcia, snehové vločky a dlaždice. Upozorňujeme, že tento typ závesu je možné nainštalovať na vaše okná počas celého zimného obdobia. Je ideálne, ak nechcete príliš meniť vianočné dekorácie, ale skôr ju prispôsobovať sezóne.

Slávnostné závesy

Naopak, ak sa váš dom každoročne transformuje na vianočné obdobie, tento rok vám ukážu vaše záclony. Zlato alebo striebro, vaše Vianoce chcú byť moderné a slávnostné s materiálmi, ktoré žiaria. Vaše záclony sa tak budú zhodovať s vianočným stromčekom s vlajkovou farbou. Potom sa rozhodnete pre záclony s lesklou látkou v zlatej alebo striebornej farbe. Neváhajte a pridajte sviatočné tiebacky alebo ich vytvorte pomocou girlandy alebo inej vianočnej dekorácie. Váš interiér v celkovom vianočnom vzhľade nesklame na Vianoce ani na sviatočný duch Nového roka!