Články

Moja obývacia izba, ratanová atmosféra

Moja obývacia izba, ratanová atmosféra

Po niekoľkých rokoch v tieni sa ratanový nábytok hrdo pozýva do obývacej izby. Lavička, kreslo, stolička a dokonca aj pohovka ponúka novú mladosť. Ak sa chcete vyhnúť úplnému vzhľadu, pokiaľ si neželáte pobyt v prímorskom štýle, tento opletený prútik vyhovuje našim súčasným interiérom. Je na vás, aby ste mu dali trochu miesta doma ... a presvedčili vás, pozrite sa na náš nákupný zoznam.

Diskrétna stolička alebo stolička

Stúpenci útulných, teplých a útulných interiérov si rýchlo osvojia malú kreslo alebo ratanovú stoličku. Svojimi krivkami a vzdušnou stranou sa navzájom prispôsobujú v akomkoľvek interiéri. Škandinávia, vidiek, súčasnosť nemajú problém nájsť si miesto pre seba ... bez ohľadu na štýl vášho pobytu. Kreslo je zdobené jedným alebo viacerými grafickými vankúšmi a peknou mäkkou prikrývkou. Je nainštalovaná v blízkosti knižnice a je ústredným prvkom čítacieho rohu. Pokiaľ ide o stoličku, môže tiež hrať úlohu malého stolíka pri pohovke.

Pohovka pre asertívny vzhľad

Keďže prímorský štýl je modernejší než kedykoľvek predtým, dovolujeme si si ho v obývacej izbe osvojiť veľkou ratanovou pohovkou. Potiahnuté veľkými béžovými vankúšmi, ktoré budú slúžiť ako pohodlné sedadlo, prinášajú ľahkosť a žiaru. Pre potvrdenie tejto jemnej a sviežej atmosféry ju môžete sprevádzať kreslami v rovnakom štýle a niekoľkými košmi, ktoré sa po naplnení interiéru postarajú o dekor.

Koše sa dostanú do centra pozornosti

Tkané ratanové koše tiež vedia, ako sa prispôsobiť našim moderným interiérom. Okrem praktického úložného príslušenstva (posúvame naše časopisy alebo naše diaľkové ovládače) sa dajú ľahko predviesť a stať sa skutočnými dekoratívnymi prvkami. Naše praktické dekoratívne videá z vystúpenia