Rozprávkové Vianoce: ozdoby, ktoré potrebujete!

Rozprávkové Vianoce: ozdoby, ktoré potrebujete!We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vianoce sú predovšetkým kúzla! A tak, aby sa vo vašom dome usadila rozprávková dovolenka počas celého decembra, preto sme si vybrali dobre zvolené dekorácie, vďaka ktorým bude váš interiér žiariť. Tu sú naše tipy na čarovné Vianoce.

Magický farebný kód

Ak chcete do svojho interiéru priniesť kúsok mágie, musíte staviť na veľmi špecifický farebný kód. Aby sme vyvolali sneh aj mágiu, vytvorili sme spojenectvo bielej, striebornej a modrej. Výzdoba zaberá kryštalický vzduch, vďaka ktorému sa z vášho domu stane skutočný palác zrkadiel. Neváhajte použiť tieto farby na vianočné dekorácie, ale aj na bytové doplnky, ako sú prikrývky a vankúše.

Rozprávkové ozdoby

Po výbere farieb sa rozhodnite pre dekorácie pripomínajúce polárny kruh, pevnosť Santa Clausa. Potom sa rozhodneme pre matné gule alebo vo forme kvapiek vody ... Pokiaľ ide o svetelné girlandy, vyberte namodralé LED diódy a vsaďte napríklad girlandy pripomínajúce snehové vločky. Ak chcete zažiť skutočnú polárnu atmosféru, doprajte si žiarivý medveď, skutočnú sochu, ktorá ozdobí váš interiér. Objavte náš výber ozdôb na čarovné Vianoce.