Podrobne

Nízke ceny dramatizujú vchod

Nízke ceny dramatizujú vchod

Vchod je často skutočnou dekoratívnou bolesťou hlavy: medzi priechodom a úložným priestorom nie vždy vieme, ako ho zdobiť, aby bol praktický aj estetický. Bolo by však škoda zanedbať vchod, pretože práve to určuje tón zvyšku domu. Tu je výber objektov za nízke ceny, ktoré sa dajú predviesť a ohromiť galériu.

Klasická divadelná verzia: baroková

Keď uvažujeme o divadle, okamžite si predstavíme ťažké červené závesy a zlaté lišty. Pokiaľ ide o dekoráciu, máme to šťastie, pretože barokový štýl je v móde, a preto môžeme nájsť veľa predmetov na sprístupnenie vstupu: barokový luster s príveskami (62,50 EUR v Delamaison), s ktorým sa stretneme konzola Louisa (105 EUR v Miliboo) a zrkadlo Roby (89 EUR v Deco Pas Cher). Nakoniec neváhame zavesiť červené záclony ako tie od spoločnosti Ale za 15 € buď pre efekt trompe l'oeil, alebo skryť úložisko.

Súčasná divadelná verzia: monochromatická

Môžeme sa tiež rozhodnúť pre modernejšiu, ale rovnako divadelnú atmosféru, preto kladieme dôraz na mierne podivnú a úplne umeleckú atmosféru. Rovnako ako na fotografii sme sa obmedzili na jednu farbu od podlahy po strop a prechádzali predmetmi. V celkovom bielom vzhľade sme sa vybavili bielymi rámami Panodia (od 18 EUR na Photoexpression.com), bielou lakovanou konzolou Enora (169 € pri Moovine) a bielym zrkadlom Miami (24,99 EUR pri Izaneo). , Nakoniec sme si vybrali háčiky na kabáty, ktoré by takmer prešli za diela súčasného umenia, ako sú Hoffs, ktoré dokonale napodobňujú čajníky (13 EUR za 2 v Zalando).