Radiátor meniaci farbu

Radiátor meniaci farbu


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Elektrický ohrievač Equatio vr2 prispieva nielen k pohodliu domácnosti tým, že poskytuje príjemné teplo. Je tiež samostatným dekoračným prvkom.

Kerdesle & Dupont, výrobca špičkových radiátorov

Spoločnosť Kerdesle & Dupont sa špecializuje na výrobu špičkových radiátorov a vybrala si vysoko kvalitných výrobných a originálnych dizajnérov. Päť modelov, ktoré tvoria kolekciu radiátorov Equatio vr2 Lum'in Power, sa vyznačuje integráciou technológie LED svetla do ich vykurovacieho telesa, jedinečného systému na trhu, ktorý spotrebúva málo energie a zaisťuje vynikajúce vykreslenie farby.

Equatio vr2, sálavý žiarič

Skutočná technická inovácia v oblasti sálavého vykurovania, Equatio vr2 Lum'in Power ponúka vďaka patentovanej technológii homogénne teplo od podlahy po strop. Jeho prevádzkový režim vyhrieva obálku miestnosti a poskytuje pocit pohodlia, ktorý sa nelíši od slnečných lúčov. Jeho teplota je rovnomerná a homogénna a umožňuje priemerné zníženie množstva potrebnej energie o 30% v porovnaní s iným konvekčným ohrievačom. Využíva 75% svojej radiačnej energie, čo je najvyšší výkon na trhu. Keď sa zastaví, jeho stena pokračuje v rozptyle tepla po dlhú dobu bez toho, aby došlo k popáleniu. S 2 alebo 3 ° menej ako u iného radiátora ponúka rovnaký pocit tepla, čo vedie k podstatným úsporám energie. Zahrieva sa tiež rýchlejšie a nevytvára žiadny hluk, zápach ani vytesňovanie prachu. Okolitý vzduch zostáva zdravý, bez alergénov bez toho, aby sa cítil sucho.

Equatio vr2 Lum'in Power, svetelný žiarič

Celadon, slivka, aníz, škorica, čokoláda, malina, čajová ruža ... nový radiátor Equatio vr2 Lum'in Power od Kerdesle & Dupont je určený na vytvorenie atmosféry v miestnosti vďaka širokej škále farieb. Toto, rovnako ako intenzita farieb, sa ovláda pomocou vašich prstov pomocou riadiacej jednotky. Radiátor tak kombinuje funkčnosť a dekoráciu v dome. A aby obyvatelia mohli lepšie riadiť svoju spotrebu elektriny, Kerdesle & Dupont ponúka tri manuálne alebo automatické systémy riadenia.

Equatio vr2 Lum'in Power, značkový radiátor

Rovnica vr2 Lum'in Power je francúzska výtvor zložený iba z ušľachtilých a krásnych materiálov, ako je nehrdzavejúca oceľ a bezpečnostné sklo „s vysokou odolnosťou“. Na farebnej strane je fasáda osadená LED modulmi pripojenými k ovládacej skrinke, ktorá vám umožňuje kontrolovať gradáciu farieb podľa vašich predstáv. Farebný efekt je možné kedykoľvek zastaviť, čo vedie k prirodzenej triezvosti radiátora. Zbierka kompaktných kubických, štvorcových, obdĺžnikových podlhovastých alebo valcovitých tvarov stĺpov sa prispôsobí všetkým štýlom interiéru. Spĺňa architektonické obmedzenia všetkých konfigurácií miestností vďaka rozmerom od 450 do 900 mm na šírku a od 600 do 1 100 mm na výšku. Veľmi tenký, má hrúbku iba 100 mm. Je k dispozícii v 8 rôznych výkonových modeloch. Radiátory Equatio vr2 Lum'in Power sú k dispozícii od 1 350 € s DPH Ak sa chcete dozvedieť viac: www.kerdesleetdupont.frKomentáre:

 1. Eghan

  Great, this is a very valuable piece

 2. Jagger

  Naozaj, a ako som si nikdy nemyslel

 3. Tygotaur

  I would like this

 4. Ardell

  Som tiež nadšený touto otázkou. Tell to me, please - where I can find more information on this question?

 5. Bardarik

  Why also is not present?Napíšte správu